İçindekiler

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider ?

IZGARA ET

TAVUK PİRZOLA

BUHARDA BROKOLİ

HAŞLANMIŞ KABAK

KARIŞIK SALATA

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider ?

Makarna günümüzde en sık ve en oldukca tüketilen yiyeceklerden birisidir. Kolay ve ergonomik olduğundan dolayı da hepimiz tarafınca oldukca seviliyor ve aynı süre da birden fazla çeşidi olduğundan dolayı değişik tatlar da ortaya çıkartabilirsiniz. Örnek verecek olursak kremalı makarna bilhassa çocuklar tarafınca oldukca sevilmektedir ve zevkle tüketiliyor. Doğal olarak isteyenler makarnayı domatesli , kaşarlı yada mantarlı da yapabilir burada karar tamamen sizlere ilişik. Fakat kremalı makarna güvenli olun bunlara gore daha leziz olmaktadır. Aynı süre da yanına aşağıda vereceğimiz yiyeceklerden birisini yada birkaçına da yapabilirsiniz.

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider

IZGARA ET

Kremalı makarnanızın yanına yakışacak en güzel yiyeceklerden birisi de ızgarada yapacağınız et yemeğidir. Hem kalorisi yüksek hem de et yağsız olduğundan dolayı bence makarna ile birbirini oldukca iyi tamamlayacaktır.

TAVUK PİRZOLA

Kremalı makarnanın yanına et seçimi yada tavuk seçimi şeyler yapmış olursanız ortaya hakkaten mükemmel lezzetler çıkacaktır. Bu yüzden tavuk pirzola yapacaksanız ızgara da yapmış olursanız daha leziz olacaktır. Tavuk pirzolanın güzel olması için doğru pişirilmesi oldukca mühim etkendir.

Kremalı Makarna Yanına Ne yapsam

BUHARDA BROKOLİ

Makarna yemeği tek başına da yenebilir fakat yanına eğer güzel salatalar yapmış olursanız ortaya mükemmel lezzetler çıkar. Bu yüzden kremalı makarnanın yanına haşlamış olduğunuz brokoli salatasını yapabilirsiniz.

HAŞLANMIŞ KABAK

Buharda haşlanarak yaptığınız kabak da kremalı makarnanın yanına bence oldukca yakışacaktır. Değişik bir edinim elde etmek istiyorsanız o süre bunu deneyebilirsiniz hanımlar.

KARIŞIK SALATA

Kremalı makarnanın yanını güzel bir mevsim sebzelerinden oluşan karışık salata yaparak süsleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki ki her yemeğin yanına kesinlikle salata yapılmaktadır. Bu yüzden bolca zeytinyağlı ve bolca limonlu karışık salata oldukca iyi gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir