İçindekiler

Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider ?

CACIK

DOMATES ÇORBASI

RUS SALATASI

PATATES OTURTMASI

PİRİNÇ PİLAVI

Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider ?

Akşam yemeklerinde meydana getirilen ve başlangıç çorbalarından birisi olan kremalı tavuk çorbası günümüzde en sık meydana getirilen çorbalardan birisidir. Hem tadı hem de hususi sosu ile ağızlarda enfes tat bırakmaktadır. Akşam yemeği için sizler kremalı tavuk çorbası yapacaksanız o süre yanına da oldukca güzel ana yemekler yaparak sofranızı daha varlıklı hale getirebilirsiniz. Fakat çorbanızın yanına içecek olan Ayran tercihi yapabilirsiniz. İşte öteki tercih edeceğiniz yemekler ;

Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider

CACIK

Cacık bildiğiniz gibi ki her ana yemeği tamamlayan mezelerden birisidir. İçerisinde salata ve hususi çeşniler bulunduğundan dolayı tadı da daha leziz oluyor. Kremalı tavuk çorbasının yanına soğuk meze yapmak istiyorsanız o süre cacık en iyi seçim olacaktır.

DOMATES ÇORBASI

Kremalı tavuk çorbasının yanına bir tane daha çorba tercih etmek istiyorsanız o süre hem sıvı kıvamlı hem de enfes tadı olan domates çorbasını yaparak sofranızı süsleyebilirsiniz. Fakat sizler evinize gelecek misafirleriniz var ise bu şekilde iki tane çorba yapmanız daha doğru olacaktır.

RUS SALATASI

Günümüzde Rus salatası meze olarak oldukca tercih edilmektedir ve bilhassa içinde Mayonez olduğundan dolayı Mayonez sevenler tarafınca oldukca tercih ediliyor. Sizler de kremalı tavuk çorbasının yanına meze olarak Rus salatasını yapabilirsiniz.

Kremalı Tavuk Yanına ne yapsam

PATATES OTURTMASI

Patatesi oldukca seviyorsanız o süre patates oturtmasını da bence oldukca beğeneceksiniz. Hem gıda kıymeti yüksek hem de doyurucu özelliği oluğundan dolayı Kremalı Tavuk çorbasının yanına oldukca yakışacaktır.

PİRİNÇ PİLAVI

Son olarak olarak hanımlar çorbanızın yanına ana yiyecek tercih etmek istiyorsanız o süre seçiminiz pirinç pilavı olabilir. Güvenilir olun pirinç pilavının yanına da sulu ana yiyecek yapmış olursanız akşam menünüz daha güzel olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir