77. bölümün yayınlanmasının üstünden iki hafta geçmesine karşılık Kuruluş Osman 78. bölümünün yayın zamanı dizinin fanatikleri tarafınca araştırılmaya devam ediliyor. Kullanıcılar 12 Ocak 2022 Çarşamba günü ATV yayın akışı hakkında araştırmalar yapıyor.

77. bölümde Gündüz Bey ile yüzleşen Osman Bey, abisinin otağına girerek eline almış olduğu yayla Gündüz Bey’e korkulu anlamış olur yaşattı. Yayı kapının koluna asan Osman Bey abinin üstüne yürür. Gündüz Bey, Osman Bey’in obayı ateşe attığı, acının biri bitmeden bir ötekini yaşattığını düşünür.

Obanın selameti, obayı satmak mıdır? Vezire kul olmak mıdır?

Osman Bey, Gündüz Bey’e tokat atmadan derhal ilkin

Kuruluş Osman 78. bölüm bugün mü?

Hayır, Kuruluş Osman 78. bölüm bugün yayınlanmayacak. 12 Ocak 2022 Çarşamba ATV yayın akışında Kuruluş Osman’ın yeni kısmı listelenmiyor. Bunun yerine saat 20:00’da Çakallarla Dans 4 adlı yerli beyaz perdenin vizyonu yapılacak.

Daha ilkin 12 Ocak 2022 olarak tahmin ettiğimiz yayın günü gerçekleşmedi. Kuruluş Osman’ın 78. bölümünün 19 Ocak 2022 tarihinde yayınlanmasını bekliyoruz. Daha çok data için burayı ziyaret edin. (bkz. Kuruluş Osman 78. bölüm ne vakit)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuruluş Osman 77. bölümde neler olmuştu?

Şeyh Edebalı zindana atılıyor: Kayı Alplerinin kaçırıldığını öğrenen Vezir Alemşah küplere biner ve Şeyh Edebalı’yı zindana atar. Osman Bey, Şeyh Edebalı’yı kurtarmak için stratejisini belirlerken, Vezir Alemşah ve tekfurların ittifakını bozmayı planlayarak İnegöl pazarını hedef alır. Nikola’dan Mari’nin öcünü almak için Osman Bey’le birlik olan Kosses ise Rogatus’u yanına çekme uğraşındadır.

Osman Bey kayı obası’na dönüyor: Osman Bey, gizlice Kayı Obası’na giderek ağabeyi Gündüz Bey’le sert şekilde yüzleşir. Ağabeyinden yokluğunda beylik postuna oturmasının hesabını soran Osman Bey, peşinden kendisini asi duyuru eden Vezir Alemşah’ın karşısına dikilir ve kılıcını boğazına dayar. Şeyh Edebalı’yı kurtarmak için Osman Bey’in planı ne olacaktır? Gizlice Kayı Obası’na giden Osman Bey’i bekleyen çekince ne? Osman Bey, Vezir Alemşah ile tekfurların ittifakını bozabilecek mi? Osman Bey, Vezir Alemşah’la iyi mi hesaplaşacak? Kayı postuna oturan Gündüz Bey’in yeni hamlesi ne olacak?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuruluş Osman Hakkında

Kuruluş Osman, ilk kısmı 20 Kasım 2019 tarihinde ATV ekranlarında gösterilen bir zamanı aksiyon ve cenk dizisidir. Dizinin ana karakteri olan Osman Bey karakteri, Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’den esinlenerek sahneye taşınmıştır. Osman Bey karakteri Burak Özçivit tarafınca canlandırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir