2 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak 80. bölümün arkasından kullanıcılar Kuruluş Osman yeni bölümü olan 81. bölüm hakkında araştırmalar yapıyor.

Harmankaya Kalesi 80. bölümde Kayı lehine sonuçlanırken seyirciler 81. bölümde neler olacağını merak ediyor. Yeni bölüm fragmanı Kuruluş Osman 81. bölümü vaka örgüsü hakkında bizi informasyon sahibi yapabilir.

Kuruluş Osman 81. bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman 3. sürem genelinde şimdiye kadar 16 bölüm gösterildi. 81. bölüm dizinin bu sürem yayınlanacak olan 17. bölümü olacak. Yeni bölümün gösterim tarihinde bir değişim görünmüyor. Kuruluş Osman 81. bölüm 9 Şubat 2022 Çarşamba günü seyirci ile buluşacak.

Kuruluş Osman dizisinde “Gündüz” karakteri

Kuruluş Osman hakkında

Kuruluş Osman, ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde gösterilen ve günümüzde 3. sezonu yayınlanmaya devam eden tarih/aksiyon türündeki bir Türk tv dizisidir. Dizinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir; gösterim hakları ATV’nin elinde bulunur. Kuruluş Osman dizisine “Osman” karakteriyle Burak Özçivit öncülük eder. 120 dakikadan oluşan Kuruluş Osman bölümleri ATV ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanır.

Dizinin ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde ATV ekranlarında gösterildi. 1. sezonda 27, 2. sezonda 37 bölüm yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir