Kusursuz Kiracı 4 Ekim 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında final halletmeye hazırlanırken dizinin oyuncuları bir kez daha merak edildi. Peki Kusursuz Kiracı ‘Cüneyt kimdir? Kusursuz Kiracı ‘Cüneyt gerçek adı nedir? 2022 yılı itibariyle kaç yaşlarında?

İlk kısmı 30 Ağustos 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen Kusursuz Kiracı, aşk ve drama temalı bir Türk tv dizisidir. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yapmış olduğu, senaristliği Nermin Yıldırım tarafınca kaleme alınan ve başrollerinde Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar’ın yer almış olduğu dizinin son kısmı 4 Ekim 2022 Salı günü yayınlanacak. Final sonucu alan dizide Cüneyt karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Kusursuz Kiracı Cüneyt kimdir?

Kusursuz Kiracı dizisinde Cüneyt karakterini 41 yaşındaki Beyti Engin canlandırdı. Beyti Engin, 18 Eylül 1981’de Çanakkale’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Edirne’de tamamladı. Edirne Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro kursunda eğitim alırken Edirne Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuğa başladı.

  • Kusursuz Kiracı tüm oyuncularını görmek için bağlantıyı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir