Kusursuz Kiracı 4 Ekim 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında final halletmeye hazırlanırken dizinin oyuncuları bir kez daha merak edildi. Peki Kusursuz Kiracı ‘Hamiyet kimdir? Kusursuz Kiracı ‘Hamiyet gerçek adı nedir? 2022 yılı itibariyle kaç yaşlarında?

İlk kısmı 30 Ağustos 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen Kusursuz Kiracı, aşk ve drama temalı bir Türk tv dizisidir. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yapmış olduğu, senaristliği Nermin Yıldırım tarafınca kaleme alınan ve başrollerinde Serkay Tütüncü, Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar’ın yer almış olduğu dizinin son kısmı 4 Ekim 2022 Salı günü yayınlanacak. Final sonucu alan dizide Hamiyet karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Kusursuz Kiracı Hamiyet kimdir?

Kusursuz Kiracı dizisinde Hamiyet karakterini 48 yaşındaki Hasret Tokaslan canlandırdı. Hasret Tokaslan, 13 Kasım 1973 tarihinde Türkiye’nin İzmir kentinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu İzmir’de, lisans eğitimini Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamladı.

  • Kusursuz Kiracı tüm oyuncularını görmek için bağlantıyı ziyaret edin.
  • Serkay Tütüncü İnstagram hesabına göz atmak için bağlantıyı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir