Kusursuz Kiracı dizisi final yapıyor! İlk kısmı 30 Ağustos 2022 tarihinde gösterilen ve toplamda 6 bölüm çekilen dizinin final sonucu almış olduğu açıklandı. Peki Kusursuz Kiracı neden final yapıyor? Kusursuz Kiracı neden bitiyor?

Kusursuz Kiracı başrol oyuncuları

Kusursuz Kiracı neden bitiyor?

Kusursuz Kiracı ilk bölümüyle kayda kıymet bir izlenme oranı yakaladıysa da 3. bölümden sonrasında izlenmelerde büyük bir gerileme yaşandı. Dizinin 4. ve 5. bölümleri reytinglerde ilk 10’a dahi girmeyi başaramadı. Kanal yönetimi yüksek bütçeli dizinin başarı göstermiş olamaması sebebiyle projeyi sonlandırma sonucu aldı. Aşağıdaki tabloda Kusursuz Kiracı’nın reytinlerini üç değişik sınıflandırmada ilk 10’daki yerini görebilirsiniz.

BölümTotalAB20+ ABC11. bölüm3432. bölüm2233. bölüm5664. bölüm–––5. bölüm–––Kusursuz Kiracı dizisinin reytingleri

ATV ekranlarında gösterilen Ben Bu Cihana Sığmazam isminde dizi büyük bir patlama yaparak reytinglerde ilk sıraya oturdu. Ek olarak Kanal D ekranlarında Üç Kız Kardeş dizisi ve TV8 ekranlarında Masterchef Türkiye programı Kusursuz Kiracı’nın öteki rakipleriydi. Sadece dizi, reytinglerde haber programlarının dahi peşinde kaldı.

Çekimleri 2022 yılının yazları gerçekleştirilmeye başlanan Kusursuz Kiracı’nın ilk tanıtım fragmanı Ağustos ayının ortasında yayınlanmıştı. Ortalama 3 ay devam eden proje böylece başarısız bir halde bitmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir