Kuveyt Türk ülkemizin mühim kuruluşlarındandır. 16.12.1983 tarihinde Bakanlar Kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda 1989 senesinde Hususi Finans Kurumu olarak vazife almıştır. Finans kurumlarının önde gelenlerinden olmaktadır. Bankacılık anlayışını değiştiren bir duruşu olup her milletten insan için hizmetine devam etmektedir. Faizsiz bankacılık döneminde yenilik getirip halka hizmet mevzusunda destek olmaktadır. Türk milletinin kararlılıkla yükselmesi için ihtiyacını bankacılık üstünden sağlaması gerektiği ön görülmüştür. Bir oldukça sektörde insanlara destek olup bankacılığa destek olmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen bankacılık hizmetinin sunmuş olduğu benzer biçimde web üstünden, bankamatiklerden ve çeşitli alanlardan belirli saatler içinde hizmet almanız mümkündür. İnternet bankacılığı mevzusunda oldukça süratli olup EFT süratli şekilde yapılmaktadır.

Kuveyt Türk Mesai Saatleri

Sabah Açılış Saati:
08.30 – 12.30

Akşam Kapanış Saati:
13.30 – 17.00

Cumartesi – Pazar

Kapalı

Kuveyt Türk Hafta Sonu Açık mı?
Öteki bankalarda olduğu benzer biçimde Kuveyt Türk hafta sonu hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi web bankacılığı yada satın alan hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir