İlk olarak 31 Aralık 2021’de Exxen platformunda yayınlanmaya başlanan Leyla ile Mecnun 2. sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin yeni bölüm çekimleri sürerken kullanıcılar 3. bölüm fragmanını hakkında araştırmalar yapıyor.

Leyla ile Mecnun Exxen 2. sezon 2. bölümde “Leyla” ve “Mecnun” karakterleri bir yüzleşme yaşarlar ve bir karar alırlar. Yavuz, tüm mahalleyi ilgilendiren yeni bir görevi üstlenmiştir.

Leyla ile Mecnun 3. bölüm fragmanı

Leyla ile Mecnun 2. sezon 3. bölüm fragmanında Leyla ile Mecnun karakterleri fizyolojik olarak olmasa da ruhsal olarak yer değiştir. Leyla ve Mecnun niçin bulunduğunu anlayamadıkları bu yer değişiklik yapma mevzusunda başta İsmail abi olmak suretiyle mahallede bulunan herkesi ikna etmeye çalışır. “İsmail Abi” Leyla ve Mecnun’un çarpıldıklarını düşünür.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Leyla ile Mecnun 2. sezon 3. bölüm fragmanı Exxen’de gösterildi! Fragmanı seyretmek için buraya tıklayın.

Leyla ile Mecnun Exxen 2. sezon 3. bölüm fragmanı Youtube’da var mı?

Hayır, Leyla ile Mecnun Exxen 2. sezon 3. bölüm fragmanı hemen hemen Youtube’da yok. Şimdilik yalnız Exxen platformuna yüklendi. Sadece 10-13 Ocak 2022 tarihleri içinde Youtube’da izlenebilir. Exxen, yeni bölüm fragmanlarını ve kısa videoları Youtube hesabına geç yüklüyor.

Leyla ile Mecnun nedir?

Leyla ile Mecnun ilk olarak 2011 senesinde TRT ekranlarında gösterilen bir Türk tv dizisidir. 2013 senesinde dizinin oyuncu ekibinin Seyahat vakalarına karışması sebebiyle diziye son verilmiştir. Sekiz yıl sonrasında, 2021 senesinde Leyla ile Mecnun dizisi bir dijital içerik platformu altında tekrardan çekilmeye başlanmıştır. Dizinin şu anda Exxen’de 2. sezonu yayınlanmaktadır. 2. sezon ilk kısmı 31 Aralık 2021’de Exxen’e yüklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir