LG G3 oldukça kaliteli ve inanılmaz telefonlar arasındadır. Akıllı telefonlar içinde standartlarına nazaran özellikleri yüksek olan LG G3 model telefonlar hakkında bilmenizde fayda olan püf noktalar vardır. Önceleri Samsung yada iPhone kullananlar için ekran görüntüsünün iyi mi alınacağını sizlere yazmıştık. Yeni bir kaynak kullanarak sizlere yeni telefonumuz olan LG G3 modelde ekran görüntüsünü iyi mi alacaksınız onları tanım edeceğiz.

Ekran görüntüsü için Power Buton ve Ses Azaltma Tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. Püf noktası olarak ekran görüntüsü alınmadığı süre basamadığınız anlamına gelir.

LG telefon modellerinde ekran görüntüsü aynı şekilde alınmaktadır. Her akıllı telefonda bu özelliği kullanarak ekranı kayıt edebilirsiniz. Ekran görüntüsü hakkında ekstaradan bilmenizde fayda olan bastığınız süre ekran görüntüsü adeta kopyalandığını ekranda görmeniz ile tamamlanmış olacaktır.

Arka tarafında bulunan power ve ses kısma tuşunu görüyorsunuz bu şekilde görülmektedir. İkisine beraber bastılı tutmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir