Son zamanlarda pek oldukca dizinin art arda finaller yaptığına tanıklık ediyoruz. Dizi severler Maraşlı dizisinin final yapmış olup yapmayacağını araştırmaya başladı. Maraşlı dizisi bitiyor mu? Final mi meydana getirecek? Son gelişmeler neler?

Maraşlı dizisi Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu, Sefirin Kızı, Yasak Elma şeklinde dizilerle baş etmeye çalışırken final yapacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Peki işin aslı var mı? Maraşlı dizisi final mi yapıyor?

Uzun süredir toparlanma sürecine giren Maraşlı dizisinin kanala beklenen verimi sağlayamadığı ifade edildi. Bu yüzden ATV ve yapımcı şirket içinde düşük izlenmelerden kaynaklı negatif gelişmeler yaşandı. Bu yüzden dizinin yapımcısı ikinci sezon için ATV’den onay alamadı. Onay alamamasının en büyük öne sürülen sebebi dizinin reytinglerinin oldukça düşüş göstermesiydi.

Maraşlı dizisi final mi yapıyor?

Maraşlı dizisi oyuncu ekibi ve hikayesiyle ilgi toplamasına karşın, rekabet etmiş olduğu dizilerin baskın gelmesinden midir yoksa izleyenlerinin heyecanını yeni bölümlere taşıyamamasından mıdır kim bilir istediği reytingleri bölümler ilerledikçe alamadı. Düşük izlenme oranlarıyla ipin ucunda giden Maraşlı dizisi için tünelin ucu göründü. Bu sezonu tamamlayacak olan Maraşlı dizisi tek sezon gösterilen bir takım olarak dizi tarihinde yerini alacak.

Maraşlı dizisi Youtube sayfasını ziyaret etmek için tıklayınDiğer dizilerden haberler için tıklayın

Maraşlı 2. sezon olacak mı?

Bir yaz dizisi ve Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini hazırlayan ATV kanalının pazar günü haricindeki tüm günleri doldu. Kim Milyoner Olmak İster iyi reyting alması sebebiyle boş günü olmayan ATV, pazartesi akşamına Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini hazırlıyor.

Maraşlı gün değiştirmesi de gündemde olsa da koyacak günü de bulunmuyor. Akıncı dizisinin devam etme sonucu alması sebebiyle Maraşlı dizisine gün kalmıyor ve Maraşlı final meydana getirecek.

Maraşlı final kısmı ne vakit?

Kulislerden edinilen bilgilere nazaran Maraşlı dizisinin ikinci sezonu çekilmeyecek. Şundan dolayı yayınlandığı gün rakipleriyle rekabet etmesi oldukça güç bir hale geldi. Maraşlı dizisinin yaz sezonu bitmeden ilkin final yapması umut ediliyor.

Maraşlı dizisinin final zamanı ile ilgili hemen hemen kanal ve yapımcı tarafınca bir izahat yapılmadı. Sadece dizinin haziran ayında final yapması neredeyse kesinleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir