Fox TV’nin Cumartesi gününe yerleştirdiği Maske Kimsin Sen? programı toplumsal medyada pozitif/negatif pek oldukça eleştiri aldı. (bkz. Ekşi Lügat sayfası) Sadece 1 Ocak 2022’de açıklanan reyting rakamlarında formatın ilk beşte yer alması bu başarısını ileriki zamanlarda da sürdürebileceği anlamına geliyor.

Maske Kimsin Sen?, 1 Ocak 2022 tarihinde FOX’ta yayımlanmaya başlamış olan, yapımcılığını Medyapım‘ın üstlendiği, sunuculuğunu Tansel Öngel‘in, jüriliğini Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol‘un, müzik direktörlüğünü ise Metin Özülkü‘nün yapmış olduğu yarışma programıdır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maske Kimsin Sen? 3. bölüm ne vakit, hangi gün?

Fox TV, hafta sonu Maske Kimsin Sen? yarışma programının iki bölümünü yayınladı. 3. bölüm için araştırmalar icra eden kullanıcılar yeni bölümün ne vakit ve hangi gün yayınlanacağını merak ediyor.

3. bölüm fragmanı programın Youtube kanalında halihazırda yayınlanmış durumda. Burada duyuru edilen tarihe bakılırsa, Maske Kimsin Sen? 3. kısmı 8 Ocak 2022 Cumartesi günü seyirciyle buluşacak.

Öte taraftan programının ilk bölümünün yayınlanmasının arkasından toplumsal medyada #FoxtvhaddiniBil etiketiyle bir kampanya başlatılmıştı. Gösterilen tweetlerde söz mevzusu programla pagan/satanist ritüellerini normalleştirmeye çalıştırdığını iddia eden yorumlar tespit edildi. RTÜK’ün şimdiye kadar programa yönelik alınmış herhangi bir sonucu söz mevzusu değil.

Bir Turkuvaz Medya Grubu şirketi olan A Haber, resmi Twitter hesabından bir tweet paylaşarak programı ulusal değerleri çiğnemekle eleştirildi. (bkz. Tweet)

  • Dizilerle ilgili daha çok içerik keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir