Masumlar Apartmanı 55. bölüm 25 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı! Dizinin fanatikleri yeni bölüm olan 56. bölüm hakkında araştırmalar yapıyor. Peki Masumlar Apartmanı 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günü reytinglerine damgasını vuran TRT 1’in beğenilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda coşku tüm hızıyla sürüyor. Han, Safiye ve Naci karakterleri başarıya ulaşmış oyunculuklarıyla fanatikleri ekran başına kilitliyor.

55. bölümde dizinin fanatikleri Naci’nin hastalığının nüksetmesine tanıklık etti; Safiye ile apar topar evlenme sonucu, dizinin başrol oyuncusu kadar seyirci de şoka uğrattı.

Masumlar Apartmanı 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 56. bölüm fragmanı şimdilik yayınlanmadı. Şimdiye kadar dizinin Youtube kanalında herhangi bir yeni bölüm fragmanı mevcut değil. İlerleyen günlerde yeni bölüm fragmanının yayınlanmasını bekliyoruz.

Masumlar Apartmanı hakkında

Masumlar Apartmanı, ilk kısmı 15 Eylül 2020 tarihinde gösterilen ve şu anda 2. sezonu yayınlanmakta olan bir Türk tv dizisidir. Dizi, salı günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanır. Başrol oyunculuklarını Birkan Sokullu ve Ezgi Mola yapmaktadır.

Masumlar Apartmanı mevzusu gerçek bir yaşam hikayesinden uyarlanmıştır. Dizinin vaka örgüsü Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir