Masumlar Apartmanı dün akşam (24 Mayıs 2022) son bölümüyle ekranlara gelirken dizinin fanatikleri Masumlar Apartmanı‘nın neden final yaptığını araştırıyor.

İlk bölüm, bundan ortalama bir buçuk yıl kadar ilkin, 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanmıştı. 37. bölümle sürem finali gerçekleştirdikten sonrasında Masumlar Apartmanı ikinci sürem onayı almış ve 14 Eylül 2021’de 38. bölümle tekrardan seyirci ile buluşmuştu.

İkinci sürem genelinde gösterilen 34 bölümle beraber Masumlar Apartmanı toplamda 71 bölüme ulaştı ve final yapmış oldu. Dizinin oyuncuları, final kısmı öncesi toplumsal medya hesaplarından pek fazlaca pozitif gönderi paylaştı.

Ezgi Mola, İnstagram’da paylaşmış olduğu öykü ile seyircilere teşekkür etti ve “Bizlere yol arkadaşı olduğunuz için fazlaca teşekkür ederiz.” dedi.

Merve Dizdar, final icra eden dizinin son bölümünden kamera arkası görüntülerini İnstagram hesabında paylaştı.

  • İlgili yazı: Masumlar Apartmanı final bölümünü seyretmek için burayı ziyaret edin.

“Safiye, orman evinden döndüklerinde Han’ın pes etmiş halini görünce ipleri eline alır ve beklenmedik bir hamle yapar. Neriman, Ege’yi ikna edememenin çaresizliğiyle birinden yardım ister. Ege gitmeye razı olacak gibidir sadece bir şartı vardır. Bu şartın önündeki tek engelse Safiye’dir.

Sonunda kardeşler teker teker babalarının vasiyetini gerçekleştirmeye adım atar. Han, geçmişiyle yüzleşir ve mutluluğu için büyük bir adım atar. Safiye, Gülben ve Neriman, babalarının onlar için hayal etmiş olduğu hayata yürekli adımlarla ilerlerler. Onların bu değişimi, Masumlar Apartmanı’nın kasvetli havasını şefkatli bir yuvaya dönüştürecektir.”

Masumlar Apartmanı final kısmı vaka örgüsü

Masumlar Apartmanı neden final yapmış oldu?

Mevzusu gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenen ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanındaki bir bölümden uyarlanan Masumlar Apartmanı‘nın final yapma gerekçesinin senaryonun sona ermesiyle ilişkili olduğu düşünülüyor.

Dizi Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir