Her Pazar saat 20:00’da Yıldız TV ekranlarında gösterilen Menajerimi Ara dizisi ekranlara veda mı ediyor? Menajerimi Ara dizisi final mi yapıyor? Menajerimi Ara final bölümü ne süre olacak? Sevenleri, dizinin final sonucu alıp almadığını araştırmaya başladı.

Ay Yapım tarafınca hazırlanan ve yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği Menajerimi Ara dizisinin sevenleri yaz aylarının yaklaşmasıyla final bölümü hakkında data edinmeye başladı. Dizide Sulh Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman şeklinde mühim oyuncular yer ediniyor.

Menajerimi Ara dizisinin geçtiğimiz pazar günü 41. bölümü yayınlanmıştı. Sadece bir kaç haftadır dizinin reytingleri istenilen başarıyı yakalayamıyordu. Kulislerden edinilen bilgiye nazaran Menajerimi Ara dizisi final sonucu aldı. Bu sürem başlamış olan ve her bölüm meşhur konukları ile seyircilerle buluşan dizi, reytinglerde düşüş yaşayınca 2. sürem için Yıldız TV’den onayı alamadı. Dolayısıyla dizinin 2. sezonu olmayacak.

Ek olarak kanalın Menajerimi Ara dizisi yerine yeni bir uyarlama diziye hazırlandığı öğrenildi. Menajerimi Ara dizisiyle tanınan Ahsen Eroğlu’nun da yeni projelerle görüştüğü açıklandı. Eroğlu bir dijital platformla anlaşırken, TV ekranlarında da yeni dizi projeleri ile görüştüğü aktarıldı.

Menajerimi Ara dizisi final zamanı ne süre?

Menajerimi Ara dizisi son olarak 40. bölümü 2 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanmıştı. Dizinin 42-45. bölümlerden birinde final yapması planlanıyor. Bu da neredeyse haziran ayı bitmeden ekranlara veda edeceği anlamına geliyor.

Dizinin ilk bölümü 25 Ağustos 2020 tarihinde gösterime girmişti.

Ansiklopedika Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir