Galatasaray başkan adayları içinde yer edinen Metin Öztürk, toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu fotoğrafla Nisan ayının sonunda düzenlenecek seçim için yönetim kurulu listesini oluşturdu.

Öztürk, öğle saatlerine doğru Galatasaray başkan adaylığı başvurusu için Ali Sami Yen Stadı’na giriş yapmış oldu. Başvurusunu tamamladıktan sonrasında resmi Twitter hesabından ortalama 40 kişinin dahil olduğu bir fotoğraf paylaşarak “Aşık olduğumuz armaya hizmet etmek için yola çıktık. Tanrı utandırmasın.” şeklinde tweet attı.

Aşık olduğumuz armaya hizmet etmek için yola çıktık. Tanrı utandırmasın. pic.twitter.com/7Ksl2fOkWo

— Metin Öztürk (@Metinozturk1905) April 6, 2022

Bundan önceki seçimlerde de yarışan Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu ve Burak Elmas’ın peşinde kalmıştı.

Dursun Özbek ve Ünal Aysal’ın başkanlığa adaylığını koymacağı açıklamaları üstüne Metin Öztürk’ün seçimlerdeki şansı birazcık daha arttı.

Çeşitli Galatasaray yönetim kurullarında yer edinen ve başkan yardımcılığı görevi de üstüne alan Abdurrahim Albayrak’ın seçimlere katılıp katılmayacağı hemen hemen bilinmiyor.

Yönetim kurulu sıralamasında kimler var?

Hemen hemen kesinleşmeyen bir halde Metin Öztürk’ün sıralamasında şu adların yer almış olduğu ifade ediliyor: Dikran Gülmezgil, Remzi Tan, Levent Nazifoğlu Rıza Morova, İsmail Sarıkaya, Murat Demircan, Ali Baran Öztürk, Baturalp Pamukçu, Fabrizzio Casaretto, Lara Yılmaz, Saltuk Buğrahan Budak, Bora Bahçetepe, Cihan Vural, Hikmet Güvenli Ergüven, Mustafa Manav.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir