Türkiye’nin en büyük süpermarketlerinden olan Migros’un bugün sahibi Efes Grubu olmaktadır. 1954 senesinde kurularak hizmetlerine adım atmıştır. Günlük ev ihtiyaçlarının yanında kozmetik, elektronik ürünleri de mağazalarında bulunmaktadır. Büyüklüğü ile sınırı olan sayıda olarak çoğu zaman büyük ilçelerde bulunmaktadır. Evinizin A’dan Z’ye gereksinimlerini karşıladığı benzer biçimde bütçenizin dostu olacaktır. Müşteriye bir oldukça alanda hizmet sunmak adına web, toptan ve telefonla satış hizmetlerini sunmaktadır.

Mikros Çalışma Saatleri

Sabah Açılış Saati:
09.00

Akşam Kapanış Saati:
21.00

Cumartesi – Pazar Çalışma Saatleri:
Açık (09:00 – 21:00)

Çalışma günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar haftanın her günü aynı emek harcama saatlerinde hizmet vermektedir.

Geniş emek harcama saatleri ile gün içinde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik yapacağınız alışveriş yardımıyla bütçenize mühim destek elde etmiş olacaksınız. Haftanın yedi günü açık olarak hizmetlerini sunmaktadır. Geniş marketler ağı yardımıyla indirimli ürünlerle bütçenize destek sağlayacak olan süpermarket zincirlerinden olmaktadır. Kaliteli ürünlerle sunmuş olduğu desteğin yanı sıra mühim destek sunar elde edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir