MNG Kargo, kargoculuk alanında vatanımızda ilklere imza atan şirketlerden biridir. Kargo teslimat saatleri 08.30 – 18.00 saatleri içinde yapılmaktadır. 871 şubesi ile 7 tane Teknolojik Aktarma Merkezine haiz olan toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü ve 8000’i aşkın çalışanı ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Dünyaya oluşturulan MNG kargo ile yurtdışına kargo gönderimi yapabilirsiniz. Filosunda 2400 kara taşıma aracı ve 6 kargo uçağı bulunmaktadır. Gün içinde kargolarınız fazlaca süratli şekilde teslimatı yapılır.

MGN Kargo Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:

08:30

Akşam Kapanış Saati:

18:00

Cumartesi Çalışma Saatleri:

08:30 – 14:00

Pazar Günü

Kapalı

Kargo müşterilerini ayırt etmeden her insana eşit hizmet veren hizmeti benimsemiş kargo şirketidir. Hizmetleri adrese teslim, alıcı haberli teslimat, telefon ihbarlı teslimat, mobil teslimat, adresten kargo alımı, öncelikli teslimat, akşam teslimat, güniçi teslimat, ekspress 24 uçakla teslimat, kargo sigortası şeklinde hizmetleri ile ihtiyaca uygun teslimat yapılabilir. Gönderi takip numarası ve satmaca seri numarası ile kargolarınızın anlık nerede bulunduğunu sorgulayabilir ne süre teslim edileceğini kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kargo teslimatında bir numaralı şirket bulunduğunu doğrulayabiliriz.

MNG Kargo Dağıtım Günleri ve Saatleri

Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri iş yapmaktadır. Hafta sonları Cumartesi günü yarım gün çalışmakta, Pazar günleri ise kapalıdır. Kargolarınız hafta içi dağıtıma çıkarılır cumartesi günü kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz.

Kargom Nerede?

MNG kargoyu tercih ettiyseniz gerektiğinde Davet Merkezini arayarak canlı olarak kargonuzun nerede bulunduğunu öğrenmeniz mümkündür. Davet merkezine kontakt için 0850 222 06 06 – 444 06 06 hatlı numaraları arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir