TTNET modem şifrenizi kaybettiyseniz bir kaç kolay yöntemle bulmanız mümkün. Evinize interneti yeni almış olabilirsiniz ilk kurulumda modem şifresi ile ilgili informasyon kitapçıkta yer verilmiştir. Modem paneline girmeye çalıştığınız vakit herhangi bir bilginin olmadığını görmüş olacaksınız. Modem bilginizi öğrenmek için yapmanız ihtiyaç duyulan giriş sayfasına girerek sizlere vereceğimiz şifreleri girmeniz olacaktır. Sizden herhangi bir kullanıcı adı istemez istediği takdirde o kısma yazacağınız admin olacaktır.

192.168.1.1
Kullanıcı: admin
Gizyazı: ttnet

Öteki;

192.168.1.1
Kullanıcı: admin
Gizyazı: 1234

Öteki;

192.168.1.1
Kullanıcı: admin
Gizyazı: admin

192.168.2.1 olarak modenize erişimi sağlamanızda gerekebilir. Bunlar uyum sağlamıyorsa ilk başta gizyazı kısmını boş bırakarak giriş yapmayı deneyiniz. Şifrelemeler bu şekilde ayarlanıp modem ayarlanızı yapabilirsiniz. Modem detayları doğrultusunda internete bağlanabilir sorunsuz bir halde kullanım sağlamaktadır.

Ayarlamalar yapılacaksa eğer modem markanızın satın alan hizmetlerini arayarak size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Kurulumlar en fazla 10 dakika süresince devam edip sorunları aşmanıza destek verir. Modem şifrenizi düzenlemek için lüzumlu ayarlamaları yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir