Marvel Stüdyoları altıncı kez bir Marvel karakteri üstünden bir takım üretme ardında! Ağustos 2019’dan bu yana meydana getirilen hummalı çalışmaların peşinden Marvel Stüdyoları’ndan ilk Moon Knight fragmanı geldi. Disney+’nın gösterim haklarını elinde bulundurduğu Moon Knight yada Türkçe adlandırmasıyla Ay Şövalyesi dizisi Mart 2022’de yayınlanmaya başlamış olacak.

Moon Knight dizisi Oscar Isaac’in başrol oyunculuğunu yapmış olduğu yeni bir Marvel dizisidir. Dizinin ana karakteri olan Moon Knight (Marc Spector), Marvel Comics tarafınca gösterilen Amerikan çizgi romanlarında görünen kurgusal bir süper kahraman karakteridir. Yazar Doug Moench ve sanatçı Don Perlin tarafınca yaratılan karakter ilk olarak Werewolf by Night #32‘de (Ağustos 1975) göründü.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Bir uyku problemim var. Hangisi gerçek hangisi rüya ayırt edemiyorum.”

Marc Spector

→ Diziler hakkında daha çok içerik için burayı ziyaret edin.

Mevzusu

Dissosiyatif kimlik bozukluğu ile savaşım eden eski bir ABD denizcisine bir Mısır ay tanrısının yetkileri verilir. Sadece oldukca geçmeden bu yeni güçlerin sıkıntılı yaşamı için hem bir lütuf hem de bir nalet olabileceğini öğrenir.

Koon Knight genel kurgusundan

18 Ocak 2022’de gösterilen fragman hemen hemen bir tam gün dolmadan 14 milyondan fazla kez seyredildi! Box Office Türkiye, dizinin fragmanını Türkçe altyazı ilave ederek Youtube hesabında yayınladı.

Marvel Stüdyoları daha ilkin WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki şeklinde dizilere imza atmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir