Yıl başı sebebiyle dizi setlerinin tatile girmesi pek oldukca tv kanalının bu bu haftaki gösterim akışını güncellemesine yol açtı. Dün televizyonda ilk kez gösterilen “Mutlu Aile Tablosu” filminden sonrasında bugün de 2022 yapımı “Naz Evi” filmi gösterime sunuluyor. Filmin başrol oyuncularından kabul edilen “Naz” karakterinin kim olduğu, hangi oyuncu tarafınca canlandırıldığı merak ediliyor.

Naz’ın mahalleye taşınmasıyla İsmail ve Saffet, Naz’la evlenmek için kıyasıya bir rekabete girerler. Naz ve babası Kahraman’ı ikna etmek onlar için kolay olmayacaktır. Kahraman’ı etkilemek isteyen iki damat adayının yanlışlıkla mafyaya karışmasıyla işler karışır.

Naz Evi filmi tanıtım yazısı

Kimdir?

“Naz Evi” filmindeki “Naz” karakteri Esin Çepni Hancı tarafınca canlandırılıyor. Esin Çepni Hancı kimdir? 24 Temmuz 1993 doğumlu Esin Çepni Hancı İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Instagram’da @es1nce kullanıcı adıyla etkinlik gösteriyor. Lisanslı makyaj uzmanlığı da yapıyor. Çepni, 8 Şubat 2016’da TV8 ekranlarında İşte Benim Stilim adlı yarışmada yer aldı. Temmuz 2021 Youtuber Bilal Hancı ile evliliğe ilk adımını atmıştır ve ismine Hancı soyadını eklemiştir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Esin Çepni Hancı ve eşi Bilal Hancı

Esin Çepni, “Kafalar” Youtube kanalında meydana getirilen eğlence programlarında da görünüyor.bkz Film sektöründe daha ilkin herhangi bir tecrübesi olmadığı malum Esin Çepni, Naz Evi filmiyle film sanayisine adım attı.

Filmin öteki oyuncularından bir olan Halil İbrahim Göker de Esin Çepni Hancı’nın eşi şeklinde meşhur bir Türk youtuberdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir