Netflix günümüzde fazlaca popüler durumda fakat bu platformdan ayrılmak isteyenlerin en fazlaca araştırmış olduğu sorulardan birisi de Netflix üyeliği iyi mi iptal edilir ? sorusu oluyor. Şimdi sizlere vereceğimiz rahat yöntemler yardımıyla üyeliğinizi fazlaca kısa vakit içerisin de iptal edebileceksiniz. Isterseniz iyi mi iptal edeceğine geçelim ;

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir

İçindekiler

Netflix Üyeliği İptali Nasıl Yapılır?

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir ? Videolu Ifade

Netflix Üyeliği İptali Nasıl Yapılır?

Netflix üyeliği iptali yapmak istiyorsanız bunu ister bilgisayardan isterseniz de cep telefonunuzdan kolayca yapabilirsiniz. Birçok şahıs uygulamayı kaldırıyor ve sanıyor ki üyeliğim bitti. Hayır!! Üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız aşağıda vereceğimiz adımları uygulamanız gerekmektedir ;

  • İlk olarak Netflix adresine girişinizi yapın.
  • Sonrasında profil yerine gelip Hesap seçeneğine girin. Bu yere giriş yaptığınız vakit ilerleyen adımları takip ediniz.
  • Hesap seçimini seçtiğiniz vakit karşınıza bu yer de Üyelik ve Ödemeler çıkacaktır ve en alt kısım da Üyeliği İptal Et butonuna basmalısınız. Sonrasında adımları tekrardan takip ediniz.
  • Bu yerde size şunu soracaktır ; Üyeliğinizin iptalinden güvenli olup olmadığınızı soracaktır. Cevabınız evet ise iptal işlemini tamamla diyerek üyeliğinizi silebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz adımları uyguladığınız vakit Netflix üyelik iptali gerçekleşecektir. Fakat faturalandırma zamanı öncesinde iptal ettiyseniz satmaca tarihiniz gelene kadar içerikleri seyredebilirsiniz. Aynı vakit da üyeliğinizi tekrardan açmak için aynı hesaptan girip yaprak işlemler yapabilirsiniz.

Eğer üyeliğinizi 10 ay kadar kullanmazsanız o vakit bu süre sonunda hesabınız tamamen silinir. Daha detaylı bir halde idrak etmek istiyorsanız aşağıya bırakmış olduğumuz videodan da yararlanabilirsiniz.

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir ? Videolu Ifade

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir