Netflix Türkiye yerli film ve dizi yapımlarını desteklemeye devam ediyor. 28 Mart 2022’de gösterilen fragmanla Yakamoz S 245 dizisinin ilk sezonuna ilişkin görüntüler ortaya çıktı ve dizinin çıkış zamanı ile alakalı merak giderek artttı. Peki Yakamoz S 245 dizisinin 1. sezonu ne zaman yayınlanacak? Çıkış zamanı ne olacak?

Yakamoz S 245 nedir?

Yakamoz S 245, dizide yer edinen denizaltının ismidir. Dizinin mevzusu bir denizaltında geçmiş olduğu için bu isim tercih edilmiş. Bununla beraber ilk görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla bu denizaltında sıkışan personel canlarını kurtarmaya çalışıyor. Kıvanç Tatlıtuğ filmin başrol oyuncusu olarak ön plana çıkıyor.

Dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman, yaşanmış olan bir tabiat felaketinin arkasından araştırma yapmak için bilim ekibiyle beraber bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, bununla beraber askeri denizaltının da gerçek görevinin ne bulunduğunu öğrenmeye çalışır. Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalmış olduğu bu süreçte başarı göstermiş olabilecek midir?

Fragmanı & Vizyon Zamanı

Yakamoz S 245 dizisinin fragmanı hem Netflix Türkiye Youtube hesabında hem de Box Office Türkiye hesabında gösterildi. Dizinin 1. sezonunun 20 Nisan 2022 tarihinde Netflix üstünden yayınlanacağı duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir