Bu yıl 19 Ocak’a kadar sürecek tipik bir Oğlak burcu mevsimine hoş geldiniz. Sadece 2022’de birkaç extra vaka örgüsü görünüyor. Yeni başlayanlar için Venüs, Noel’den derhal ilkin (19 Aralık 2021’de) başlamış olan uygunsuz bir döngü olan 29 Ocak’a kadar Oğlak burcunda geri gidiyor.

Sevgi ve uyum gezegeninin başıboş kalmasıyla, tatillerde bu kadar fazlaca kutlamanın iptal edilmesi yada ciddi şekilde kısıtlanması {hiç de} şaşırtıcı değil. Ve yeni yıl başlarken, yetersiz olsa bile etrafımıza bir ay süresince fazladan iyi niyet dağıtmamız gerekecek.

  • Günlük burç yorumları için burada keşifler yapın.

2 Ocak zamanı uzun vadeli hedeflerimize odaklanmak için bir motivasyon patlaması elde edecektir.

Bu yeni ay, bununla birlikte yenilikçi Uranüs ile uyumlu üçgen açıda olacak. Şimdiki an FOMO ile dolduğunda, geleceğe daha da yakından bakmamıza destek olabilir. Oğlak burcundaki dolunay olan 13 Temmuz’a göz atın. Bu süre zarfında meyvelerini verecek bir proje yada kişisel hedef üstünde çalışmaya başlayın – üstünde kişisel damganız olacak bir proje. Eli açık bir altı aylık pencerede ne yapabilirsiniz?

Eksikleri olan bir işiniz yada projeniz var mı? Bu ayın ikinci yarısı işlerin üstesinden gelmek için idealdir.

14 Ocak’ta teknoloji ve kontakt gezegeni Merkür, 3 Şubat’a kadar geri hareketine başlamış olacak ve zamanını geleceğe odaklı iki burç olan Kova ve Oğlak içinde bölecek. Bu zamanı, hedeflerinize yönelik perde arkası emek harcamaları yapmak yada yarım kalmış işleri birleştirmek için kullanın. Peşinden, 2 Şubat’taki Ay Yeni Yılı’ndan derhal sonrasında Şubat ayında lansmanınızı yapabilirsiniz!

Bu ayın en büyük haberi, şimal ay düğümünün 2004’ten beri ilk kez Boğa burcuna geçmiş olduğu 18 Ocak’ta geliyor.

Mayıs 2020’den beri, karmik düğümler İkizler/Yay ekseninde gezi ediyor ve bu burçların yetki alanına giren mevzuları tamamen alt üst ediyor: gezi, mahalli meseleler, sosyalleşme ve data (medya, gazetecilik ve teknoloji dahil).

Sırada, düğümler Boğa (şimal düğüm) ve Akrep (cenup düğüm), para, kaynaklar ve maddiyattan enerjik ve ruhsal olana kadar payımızı iyi mi paylaştığımızla bağlantılı burçlar olacak. Sürdürülebilir yaşamdan değişen hava düzenlerine ve yeni bir dijital ekonomiye kadar, bu yeni düğüm döngüsü, şimdi ile Temmuz 2023 içinde günlük yaşamlarımızda değişimler getirecek.

2020 ve 2021 boruları ve sıhhi tesisatı tekrardan inşa etmekle ilgiliyse, 2022 ve 2023 bizi “muslukları açmaya” ve işlerin bu yeni kanallardan akmasına izin vermeye çağrı edecektir.

Bu da harfi harfine alınabilir. Dünya genelinde bir zamanı selden sonrasında, organik afetleri yönetmek için kesinlikle yeni sistemleri devreye sokmamız gerekecek. Pozitif yönde tarafı, sanat, maneviyat, empati ve yaratıcılık, fazlaca gereksinim duyulan geri dönüşler sağlayabilir.

Her iki durumda da, Ocak’ı 2022’ye “başlangıç” olarak düşünün, hatta – işte pozitif bir dönüş – 2021’in bonus ayı, bu da bizlere yeni yıla hazırlanmak ve alışmak için birazcık fazladan vakit veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir