Kişinin karakter oluşumunda büyük seviyede tesirleri bulunan burçlar, yaşamı büyük seviyede etkilemektedir. Bu etkilemelerden bazıları pozitif yönde yönde olurken bazıları negatif bir ekip problemlerin oluşmasıyla sonlanmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen pek oldukça vaka, burçlar üstünde çeşitli durumların değişmesine niçin olurken, karakterler üstünden farklılaşmaların oluşmasını etkilemektedir. Yazımızın bu bölümünde önümüzdeki günlerde, başına talih kuşu konan ve yaşamı büyük seviyede değişecek olan bazı burçları inceleyeceğiz. Bu burçlar bu dönemde etkili kararlar alırlarsa sonları fazlasıyla hayırlı olacak. İşte o talihli burçlar…

Yeni dönem bu burçlarda başlıyor

Yeni devrin gelmesiyle beraber bazı burçlar son aşama değişik bir durum içine girecekler. Yaşantılarında büyük seviyede değişimlerin olacağı bu burçlar sıhhatli seçimler yapmaları sonucunda son aşama güzel bir yaşamın içinde kendilerini bulacaklar. Bilhassa iş anlamında yaşanmış olan gelişmeler, burçların parasal açıdan büyük seviyede feraha kavuşmasına ve bununla beraber sıhhatli iletişimler kurmalarına destek olacak. İşte yeni dönemden nasibi alacak o talihli burçlar;

Koç burcu

Koç burcu

21 Mart ve 20 Nisan tarihleri içinde doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri itibarıyla nerede ise her işini kendi başlarına halletme eğilimi içinde olan ve çevrelerinde bulunan kişilerden hiçbir şekilde yardım talebi içinde bulunmayan kişilerdir. Koç burçlarının bu özellikleri, onların yaşam içinde daima kuvvetli ve sağlam bir yapı içinde olmasına destek olan oldukça etken bir özellik olurken, koç burçlarının faklı bir tavırda olmalarına destek olmaktadır. Çalışkan ve tutkulu özellikleri ön planda olan koç burçları, istedikleri nerede ise her şeyi başarabilme kapasitelerini içerlerinde barındırmaktadırlar. Yeni devrin gelmesiyle beraber koç burçları iş hayatlarında son aşama güzel bir adım atacaklar. Uzun süredir kovaladıkları bir yerden iş teklifi alacak olan koç burçları bu teklifi sıhhatli bir halde değerlendirmeleri sonucunda büyük seviyede refaha kavuşacaklar. Bununla beraber kendilerini fazlasıyla doygunluk ederken, büyük seviyede mutlu ve sıhhatli bir yaşam içinde olacaklar.

Balık burcu

Balık burcu

20 Şubat ile 20 Mart tarihleri içinde doğan ve su grubuna mensup olan kişiler balık burcudur. Balık burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal yönleri fazlasıyla ağır basan ve yaşamın içinde çoğu zaman duygusal tavırlarıyla ön planda olan kişilerdir. Aniden depresyona girme eğilimi içinde olan balık burçları, anlık olarak depresyondan çıkabilir ve bu durumu tamamıyla kendi içlerinde yaşamaktadırlar. İnsanlarla kontakt açısından bazı durumlarda çeşitli problemler yaşayan balık burçları, dost canlısıdırlar. Çoğu zaman sevdikleriyle çeşitli aktiviteler içinde bulunmayı seven ve kontakt açısından beraber olmak isteyen balık burçlarının hususi hayatları da fazlasıyla karmaşıktır. Hususi hayatında tam bir ilgi meraklısı olan balık burçları, ilginin azalması durumunda büyük seviyede tepki gösterirken bu durum dolayısıyla partnerine değişik tavırlar gösterebilmektedir. Uygun dinamiği sağladığını düşünen balık burçlarının hazırlıklı olmaları gerekiyor. Yakın bir zamanda, asla beklemedikleri aniden partnerlerinden evlilik teklifi alabilirler.

Akrep burcu

Akrep burcu

23 Ekim – 22 Kasım tarihleri içinde doğan ve su grubuna mensup olan kişiler akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla her mevzuda kendilerinin sözünün geçerli olmasını isteyen ve sözlerinin uygulanmasını arzu eden kişilerdir. Kendilerinin sözlerinin bu denli mühim olmasını isteyen akrep burçları, çevrelerinde bulunan kişilerin sözlerine oldukça fazla güven etmezler. Aşk hayatlarıyla ilgili sansasyonel süreçlerden geçseler dahi, güzel bir ilişki sizi bekliyor. Yeni devrin başlamasıyla beraber mantıklı kararlar vermeniz sonucunda ekonomik açıdan büyük bir özgürlüğe kavuşacaksınız. Bu durum itibarıyla aldığınız kararlara ve aldığınız kararların neticelerini iyi tartmayı kesinlikle dikkatsizlik etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir