Tercih edilen işyerlerinden kabul edilen oto yıkama belediyelerin düzenlemiş olduğu saatler doğrultusunda faaliyetlerini devam ettirirler. Çalışma saatleri işyerlerinin açılış kapanış saatlerini belirlemekte. Oto yıkama, vasıta bakımı şeklinde işlemlerinizi yaptıracaksanız fazlaca geç saatlere kalmamalısınız. Belirledikleri saat hava karardıktan sonrasında kapanmaya yakın olmakta. Petrol ofisleri ile birleşik oto yıkama alanı var ise birazcık daha geç saatlere kadar sarkabiliyor. Yalnız oto yıkama olarak hizmet veren yerlerin saatleri ülke genelinde aynı olmakta.

Oto Yıkama Çalışma Saati
Açılış saati: 07:00
Kapanış Saati: 20:00

Yazları oto yıkama yerlerinin kapanış saati 21:00’a kadar açık kalabilirler. Detaylı bilgiyi bulunduğunuz belediyeleri arayarak alabilirsiniz.

Çevrenizde 24 saat etkinlik gösteren oto yıkama var ise eğer zabıta ya da polislere bildirerek emek harcama saatlerine uyum sağlamalarını sağlayabilirsiniz. İşletme açmayı düşünen kişilerde emek harcama düzenlerini belirlenen saatler içinde arayabilirler. Araçlarınızın bakımını, temizliğini, lüzumlu kontrolleri oto yıkamalarda yaptırabilirsiniz. Neredeyse günün tüm saati etkinlik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir