Son yılların en popüler isimlerinden biri olan Pınar Deniz, bir anda ününü tüm ülkeye tanıtmış olan başarılı oyuncudur. Bu başarılı oyunculuğu ve dillere destan güzelliği ile hemen hemen herksin gönlünü fethetmeyi başarmış olan Pınar Deniz hakkında bilinenler ise oldukça kısıtlı. Yer aldığı projelerde gösterdiği başarılı oyunculuk performanslarından sonra Pınar Deniz en çok araştırılan isimlerden biri haline geldi. Pınar deniz kilosu, Pınar Deniz yaşı ve Pınar Deniz’in kim olduğu gibi bilgileri sizler için araştırdık.

Pınar Deniz kimdir?

Pınar Deniz, Türk oyuncu ve modeldir. 4 Kasım 1193 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Pınar Deniz, Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. 2 yaşında İstanbul’a taşındı ve Tarabya’da büyüdü. Pınar Deniz, üniversite sınavlarından sonra İstanbul Üniversitesini kazandı. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan Pınar Deniz, ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Sil Baştan dizisi ile yaşadı. Star TV’de yayınlana  dizide Evrim karakterini canlandıran Pınar Deniz, aynı zamanda şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkı klipinde oynadı.

Daha sonra 2016-2018 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. 2018 yılında ise Fox TV’de yayınlanan Bir Deli Rüzgar adlı dizide Berk Cankat ile başrolleri paylaştı. Kendisine sahip olduğu en büyük ünü kazandıran ise Netflix üzerinden yayınlanan Aşk 101 dizisinde canlandırdığı Burcu Hoca rolü oldu. Buru Diştaş karakterini canlandırması ile birlikte Pınar Deniz, hem ulusal hem de uluslararası bir üne kavuşmuş oldu. Güncel olarak ise 2021 yılında beri devam eden Yargı dizisinde yine Aşk 101’de birlikte rol aldığı rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile rol almaya başladı. Pınar Deniz, Yargı dizisinde Ceylin Erguvan karakterini canlandırıyor.

Pınar Deniz kaç yaşında?

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde doğmuş Türk oyuncu ve modeldir. 2022 yılına gelindiğinde yıl olarak 29 yaşında olan Pınar Deniz, 4 Kasım tarihinde dünyaya geldiği için, 4 Kasım tarihinde 29 yaşına girmiş olacaktır. Şu an için ise ay farkından dolayı Pınar Deniz’in yaşı 28 olarak kabul edilmektedir.

Pınar Deniz kaç kilodur?

Hem oyuncu hem de model olmasından dolayı Pınar Deniz’in hayatı ve yaşı kadar fiziksel özellikler de merak edilenler arasında yer alıyor. Pınar Deniz ile ilgili en çok sorulan sorulardan biri ise Pınar Deniz’in kaç kilo olduğu. Güzel Türk model Pınar Deniz, 52 kilodur. Pınar Deniz’in boyu ise 1.68 cm’dir.

Pınar Deniz’in burcu nedir?

Pınar Deniz ile ilgili merak edilen bir başka bilgi ise güzel oyuncunun burcu. Burç özelliklerinin tamamen yansıtması ile bazı tahminler de ortaya atılmıştı. Doğum tarihi 4 Kasım olan Pınar Deniz Kasım ayının başında doğmuş diğer insanlar gibi Akrep burcudur. Yani Pınar Deniz’in burcunu merak edenlerin olacağı cevap Pınar Deniz Akrep burcudur olacaktır.

Pınar Deniz yer aldığı yapımlar

Pınar Deniz, başarılı model ve oyuncu olması ile son yıllarda oldukça revaçta kalan isimlerden biri oldu. İnsanlar Pınar Deniz’i daha çok Aşk 101 dizisi ile tanımaya başlasa  da, yıllardır dizi ve film sektöründe farklı yapımlarda yer alan güzel oyuncunun filmografisi ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Sinema

Yıl
Yapım
Rol
Notlar

2017
Kardeşim Benim 2
Didem

Başrol

2020
İnsanlar İkiye Ayrılır
Ceren

Televizyon

Yıl
Yapım
Rol
Notlar
Kanal

2014
Sil Baştan
Evrim

Yardımcı oyuncu

Star TV

2015

Beyaz Yalan
Berrak
Show TV

Günebakan
Sinem
atv

2016-2018
Vatanım Sensin
Yıldız

Başrol

Kanal D

2018
Bir Deli Rüzgar
Gökçe Yücel
FOX

2020
Menajerimi Ara
Kendisi

Konuk oyuncu

Star TV

2021
Kırmızı Oda
Nazlı Gündoğan
TV8

2021-günümüz
Yargı
Ceylin Erguvan
Başrol
Kanal D

İnternet dizi ve filmleri

Yıl
Yapım
Rol
Notlar
Platform

2020-2021
Aşk 101
Burcu Diştaş

Başrol

Netflix

2022
Aşkın Kıyameti
Lidya / Banu

Yakında
Avcı
Yasemin
Disney+

Reklam

Yıl
Marka
Ürün

2021
Tadelle
Çikolata

2022

Dyson

Saç kurutma makinesi

L’Oréal Paris

Saç bakım ürünleri

NetWork
Outlet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir