İçindekiler

Poco X3 Pro imei Değişiyor mu ?

Poco X3 Pro imei niçin atılmıyor?

Poco X3 Pro imei Atılır Mı? 2022

Geçişlik Kaydı Ihtiyaç duyulan Cihazlar

Poco X3 Pro imei Değişiyor mu ?

Hem yabancı forumlarda hem de çeşitli web sitelerin de gezdiğimiz süre karşılaşmış olduğumuz sorulardan birisi de IMEI değişiyor mu ? şeklinde sorularla karşılaşıyoruz. Bu yazımız da ise Poco X3 Pro telefonunun IMEI değişiyor mu ? ona bakacağız. Fakat bizim bildiğimiz kadarı ile imei atılmıyor dostlar. Kısaca şuanda kullanmış olduğunuz Poco X3 Pro telefonunuza IMEI atamaz ve değiştiremezsiniz.

Bu cep telefonu yurt dışından gelmektedir ve hem telefoncular da hem de çeşitli web sitelerin de satılmaktadır. Aygıt şimdi yurt dışından geldiğinden dolayı en oldukça sorulan sorulardan birisi de IMEI değişiyor mu sorusu oluyor doğal olarak.

Poco X3 Pro imei Atılıyor Mu

Poco X3 Pro imei niçin atılmıyor?

Bazı telefonlar da dostlar Donanımsal kilitleme yöntemi ile şifrelenme yapılmaktadır ve bu yüzden IMEI değişiklik yapma işlemi de bu yüzden yapılmıyor. Sözgelişi örnek verecelim kullanmış olduğunuz telefon Snapdragon 855 işlemci bulunmaktadır ve bu işlemci donanımsal şifreleme ile korunduğundan dolayı imei atılması olanaksız oluyor.

Poco X3 Pro imei Atılır Mı? 2022

Poco X3 Pro cep telefonu yurt dışından geldiğinden dolayı maalesef dostlar IMEI atmanız mümkün değildir. Şimdi aşağıda paylaşacağımız telefonlara da şuanda imei atılmıyor.

Mi 11Mi 11 LiteRedmi Note 10Redmi Note 10 ProPoco X3 ProPoco F3

Geçişlik Kaydı Ihtiyaç duyulan Cihazlar

Şimdi sizlere sayacağımız bu cep telefonların donanımsal kilitlere yöneldiğinden dolayı IMEI atılmıyor. İşte o cihazlar şöyleki ;

  • Samsung (Qualcomm işlemcili telefonlar)
  • Sony
  • Apple
  • Oppo
  • Vivo
  • Huawei
  • Motorola
  • Xiaomi

Şimdi mevzuyu sizlere yeterince anlattık ve niçin imei atılmadığını da anlamışsınızdır. Hatta şöyleki bir şey var ki bazı satıcılar sizlere 8 ay kullanım süresi bulunduğunu söyler ve ondan sonra imei atılma hususi durumunun de açılacağını söylerler. Fakat bu mümkün değildir.

Poco X3 Pro telefonunda IMEI atılmadığını özetlemek gerekirse açıkladık. Fakat ilerleyen zamanlar da iemi atma özelliği gelir mi şuanda bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir