İçindekiler

Poğaçanın Yanında Ne Gider ?

SİGARA BÖREĞİ

KEK

KURABİYE

KISIR

RUS SALATASI

Poğaçanın Yanında Ne Gider ?

Günümüzde sık sık meydana getirilen ve hepimiz tarafınca sevilen hamur harcı işlerinden birisi de asla şüphesiz poğaça oluyor. Misafirler geldiği zamanlarda , sabahları okula giden evladımız var ise yada gün içerisin de kendimizi hafifçe aç hissettiğimiz zamanlar da genel olarak poğaça yaparız. Peki en fazlaca dört gözle beklenen sorular içinde poğaçanın yanında ne gider ? sorusu oluyor. Bizde poğaçanın yanına gidebilecek en güzel ve en kolay aperatif tarifleri sizlerle paylaştık. Evinize gelen misafirleriniz var ise poğaçanın yanına Rus salatası , kek , sigara böreği yada kısır benzer biçimde lezzetler yapabilirsiniz.

Poğaçanın Yanında Ne Gider

SİGARA BÖREĞİ

Poğaça yapıldığı süre yanına gidebilecek en güzel lezzetler içinde hazır yufkadan meydana getirilen ve içine de lor peyniri konularak meydana getirilen sigara böreğini tercih edebilirsiniz. Lorun içine isterseniz pul biber katarsanız daha leziz olabilir.

KEK

Yapımı hem kolay hem de birden fazla çeşidi olan kek çeşitlerinden birisini yaptığınız poğaçanın yanına yapabilirsiniz. Hatta poğaçanın yanına gidebilecek kek bolca fındıklı olarak meydana getirilen kek daha iyi olur.

KURABİYE

Kurabiye bildiğiniz gibi ki yapımı en kolay lezzetlerden birisi olduğundan ister kakaolu , ister fındıklı , ister zencefilli ve isterseniz de damla çikolatalı olarak poğaçanızın yanına kurabiye yapabilirsiniz.

Poğaçanın Yanında Ne yapsam

KISIR

Poğaçanızın yanına tercih edebileceğiniz öteki lezzetlerden birisi de ince bulgurdan elde edilmiş kısır fazlaca güzel gidecektir. Hatta evinize gelen misafirleriniz var ise onları ağırlamak için kısır en iyi seçimdir.

RUS SALATASI

Son olarak olarak günümüzde de birçok yemekte tercih edilen Rus salatasını yaptığınız poğaçanın yanına yaparak ortaya değişik lezzet katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir