Pokemon Go, çocukluk çizgi filmi gerçek oldu. Android ve İos kullanıcılar mobil telefonlarına indirerek oynayabileceği görkemli bir oyundur. Uzun bir zahmetten sonrasında kuvvetli pokemonlar yakaladınız ve harp mı yapmak istiyorsunuz size öğretelim.

Direkt bir başkasıyla beraber harp yapamazsınız oyun şuan buna müsaade etmiyor. Sadece GYM savaşları altında savaşlara katılarak savaşım etmeniz mümkündür. 5 Level olduktan sonrasında GYM noktalarına giderek o bölgeyi ele geçirmek için savaşabilirsiniz. Pokemonunuzla beraber GYM alanına giriş yaparak orayı eline geçiren rakip ekip var ise onunla savaşma olanağına haiz olmuş olursunuz. Savaşın peşinden galibiyetle sonuçlanırsa orayı halen elinizde tutabilmek için pokemonunuzu oraya bırakarak müdafaasını mümkün kılabilirsiniz.

Savaş esnasında pokemonunuzun canı oldukça azca kalmasına karşın saldırmaya devam edin. Ölüyor şeklinde gözükse dahi savaşarak yengi alabilirsiniz. Asla durmadan mücadeleci bir halde savaşmanız gerekir. Şuan GYM tıkladığınız vakit adı ve leveli gözükür. Düşmanları da görürsünüz bir tane önder var. O noktalarda savaşarak kazanırsanız eğer GYM lideri siz olmuş olursunuz. Ilkin GYM noktalarına uğrayarak sizin takımınızda olup olmadığını tespit etmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir