Pokemon Go, kısa sürede dünyanın en oldukca oynanan oyunu unvanını aldı. Sanal gerçeklik oyunu olan Pokemon Go hemen hemen ülkemize gelmemesine karşın kullanıcılar tarafınca apk yüklenerek oynanmaya başlandı. Değişik yöntemler kullanılarak indirme yapılıp her sokak başlangıcında insanların elinde telefonla bu oyunu oynadığını görebilirsiniz. İndirmesi ve kullanımı kolay olduğundan cihaza yükleme yapmanız kolaydır. İnternetin yeni akımı halinde olarak yalnız vatanımızda bir milyona yakın şahıs oyunu indirip oynamaya başladı. Dünya genelinde yüz milyonlarca kişinin oynadığı biliniyor.

İOS iPhone Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Hemen hemen vatanımızda indirmeye açılmadığından dolayı indirmek için öncelikle ülke ayarlarını ABD, Almanya şeklinde ülkelerden birisini yapmanız gerekiyor. Ayarlamaları yapmak için VPN uygulaması indirme, VPN üstünden bağlanarak ABD üstünde kendinizi göstermelisiniz. App Store hesabı açarak mağazasına giriş yaptıktan sonrasında Pokmen Go olarak aratarak indirebilirsiniz. iPhone için yeni App Store hesabı açarken mail adresiniz üstünden onaylandıktan sonrasında oyunu orijinal haliyle cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Android Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemine haiz kullananların indirebilmeleri için APK indirmeleri gerekmektedir. İndireceğiniz APK yardımıyla Türkiye’de kullanıma açmış olmuş olursunuz, yalnız Android kullananların dikkat etmesi ihtiyaç duyulan hususların başlangıcında virüslü olmayan APK indirmeleri olacaktır. Bugün bir oldukca kullanıcı internette APK ararken yanlışlıkla virüslü olanları indirmektedir. Doğru güvenilir APK indirme adresini en kısa zamanda sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir