Merhabalar dostlar bu yazımda sizlere parasız programlama dilleri içerikli e-kitaplara hangi siteden ulaşabiliriz onu anlatacağım.Ümit ederim yararlı olur.Her insana şimdiden iyi okumalar dilerim.

Değişen teknolojinin ilerlemesiyle programlamacıya duyulan gereksinimler her geçen gün artıyor.Haliyle bir çok genç dostlar bu alana yönelmek istiyor ve programlama dillerini internette bulunan en iyi kaynaklardan öğrenmek istiyorlar.İşte bunun için en iyi fırsat ayağınıza geldi.Burada bulunan internet sayfasında parasız onlarca programlama kitabı var.Yapmanız ihtiyaç duyulan yalnız üye olmak ve girip istediğiniz kitabın elektronik versiyonunu bilgisayarınıza indirmek.

Lakin tek negatif yönü var diyebilirim.Kitapların hepsi İngilizce dilindedir.Maalesef bu sitede Türkçe kitap bulunmuyor.Fakat yinede üzülmeyin sonuçta bu programlama dilleri için İngilizce de azca oldukca lazım diyebilirim.O yüzden hem İngilizce dilini öğrenirsiniz hem de programlama dili öğrenirsiniz.Haliyle aynı anda 2 dil birden öğrenme imkanınız var.

Şimdi gelelim kitapları iyi mi indirebiliriz sorusunun cevabına;

E-kitaplara parasız ulaşacağımız internet sayfası burasıdır dostlar=www.oreilly.com

Ilk olarak buraya giriyoruz.Siteyi açtıktan sonrasında karşımıza bir sürü parasız programlama e-kitapları çıkacak.Buradan hangisini indirmek istiyorsanız üzerine tıklıyorsunuz.

İndirmek istediğimiz kitabın üzerine tıkladıktan sonrasında oluşturulan sayfada üye olmamız istenecek.Kitabı parasız indirmek için zorunlu üye olmamız gerekiyor.O yüzden oluşturulan sayfada sağ tarafta bulunan minik alanda üyelik işlemlerimizi tamamlamalıyız.

Kullanıcı bilgilerimizi yazıyoruz ve “get your free ebook” butonuna basıyoruz.

Artık istediğiniz e-kitabı bu site üstünden parasız bir halde indirebilirsiniz.Her insana iyi emek harcamalar dilerim…

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

Beğendim0

Efsane0

Teşekkürler0

İyiymiş0

Hahaha !0

İnanılmaz0

İlginç0

Hatalı0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir