Birçok kişinin karşılaşmış olduğu problemler içinde PSN cüzdana para ekleme problemi yer ediniyor. Bu problem aynı papara şeklinde ödeme kanallarında herhangi bir halde yaşanmış olan sunucu arızaları sebebi ile ortaya çıkar. Eğer sizler de bu şekilde bir problem ile karşılaştıysanız o süre vereceğimiz adımları uygulayarak fazlaca kolay bir halde yapabilirsiniz. İşlem yaptığınız süre bir hata yoksa o süre değişik bir ödeme kanalını seçebilirsiniz.

PSN Cüzdana Para Ekleme Sorunu

Bu sebeple genel olarak PSN cüzdan para ekleme problemi sunucu kaynaklı olabiliyor ve kısa süre içerisin de ise bu problem çözülüyor.

Yukarıda da söylemiş olduğumuz suretiyle bu problem genel olarak sunucu kaynaklı olabiliyor ve sizler değişik bir ödeme seçeneğini tıklayarak bunu deneyebilirsiniz. Aynı süre da cüzdanınıza para eklemek istediğiniz kanalınızın da alışverişlere açık olması fazlaca önemlidir.

  • İlk olarak hesabınıza girin
  • Hesabınızdan ayarlar kısmına giriş yapın
  • Hesap yönetimini seçin
  • Hesap detayları kısmına giriş yapın
  • Cüzdanınızı seçin
  • Para ekleye tıklayın
  • Ne kadar ekleyecekseniz o tutarı girin ve ödeme kanalını tanımlayın
  • Son olarak olarak cüzdana para aktarımınız tamamlanmış olacaktır

İçindekiler

PS Store Bir Yanlışlık Oldu

PS Store Bir Yanlışlık Oldu

Eğer bu şekilde bir hata ile karşı karşıya kaldıysanız sunucu kaynaklı bir problem ile karşılaşmış olduğunuz anlamına gelmektedir. Geçtiğimiz zamanlar da Sony tarafınca ödeme hataları düzeltildiği hakkında duyuru yapmışlardı ve bunun sonrasında oyuncular sık sık bu şekilde bir hata ile karşılaşır oldular.

PS Store üstünden bir oyun satın alınacağı süre ödeme kısmında bu şekilde bir hata karşılarına gelir. Birçok şahıs değişik ödeme seçeneklerini seçerek bu hatayı çözmektedir. Fakat dediğimiz şeklinde sunucu kaynaklı bir problem olduğundan dolayı kısa süre içerisin de tekrardan deneyerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir