Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor? Son zamanlarda Show Tv de ortaya çıkan ve güzel oyuncu ekibi ve mevzusu oldukça dikkat çekmekte ve sevilmektedir kaliteli oyuncu ekibi kendini kanıtlamış oyuncular yardımıyla hali hazırda kendi fanlarında bulunan oyuncuların Ramo dizisindeki karakterler bütünleştiler ve seyircilere güzel bir seyir zevki vermeye başladılar kaliteli bir içerik sunan Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?  aldığını takip edenleri ve sevenleri tarafınca bayağı fazla merak edilmekte ve Google arama motorunda araştırılmaktadır bizde sizin merak ettiğiniz probleminin yanıtını bu makalede sizlere sunuyoruz.

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

1. Efsaneleşmiş Odağ ( Afet ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor? Ramo dizisinin Afeti Efsaneleşmiş Odağ canlandırdığı karakter 30 yaşlarında oldukca çekici hanım olarak biliniyor oyunculuğu ile oldukça sevilmekte ve takip edilmekte güzel oyuncu Efsaneleşmiş Odağ 1986 senesinde İzmir de dünyaya gelmiştir 168 santimetre uzunlukta ve 50 kilogram ağırlığındadır. Ilkin Akdeniz üniversitesinde Uluslar arası ilişkiler fakültesinden mezun olmuş peşinden Ankara üniversitesinde Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü bitirmiş ve eğitim hayatına nokta koymuştur ilk olarak Avlu dizisi ile adını Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır şimdi ise Ramo adlı dizi ile olduk ün sahibi olmuştur. Efsaneleşmiş Odağ ( Afet ) karakteri ile ne bölüm başı 10 Bin TL benzer biçimde bir ücret almaktadır.

2. Pelin Körmükçü ( Ahsen ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Ramo dizisin şüphesiz en oldukca sevilenlerin içinde bulunan Pelin Körmükçü ( Ahsen ) karakteri ile oldukça sevilmiştir Ahsen karakteri Ramo dizisinde Cihangirin eşi olarak devam etmekte ve ailesi için her şeyi yapabilecek bir karı ön sezileri oldukça kuvvetli ve yaklaşan tehlikeleri evvelinde Cihangire haber vererek devamlı uyarıyor bu rolün üstesinde oldukça güzel gelen güzel ve tecrübeli oyuncu kendinden devamlı bahsettiriyor. Pelin Körmükçü 10 şubat 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir sanatçılık aileden gelen Pelin Körmükçü ailesinin izinden sonuna kadar gideceğini belirtmiştir. Pelin Körmükçü ( Ahsen ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 15 Bin TL benzer biçimde bir ücret almaktadır.

3. Bora Cengiz ( Taner ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Bora Cengiz 9 aralık 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir Kadir Özgü Üniversitesinde eğitim yaşamını tamamlamıştır birçok projede oyunculuk yapmaktadır sadece Ramo dizisinde Taner karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır Ramo dizisindeki oyuncuğu ile her insanın sevgisini toplamıştır peki Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. Bora Cengiz ( Taner ) karakteri ile bölüm başına 20 Bin TL kazanmaktadır.

4. Mustafa Yıldıran ( Doğu ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Ramo dizisinde Cihangirin özgü adamlarından birisi olan Doğu karakterine yaşam veren Mustafa Yıldıran 1980 senesinde Denizli’de dünyaya gelmiştir. Dokuz eylül üniversitesinde güzel sanatlar ve oyunculuk fakültesinden mezun olmuştur bir oldukca projede başarıya ulaşmış oyunculuklar meydana getiren Mustafa Yıldıran Söz dizisinde adını duyurmuştur peşinden Ramo dizisinde Doğu karakterine yaşam vermiştir peki Mustafa Yıldıran ( Doğu ) karakteri ile bölüm başı ne kadar alıyor. Mustafa Yıldıran ( Doğu ) karakteri ile bölüm başı 20 Bin TL kazanmaktadır.

5. İdil Fırat ( Fidan ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

İdil Fırat Ramo dizisinde ( Fidan ) karakterine yaşam vermektedir. Fidan karakteri Ramonun halası rolündedir. Fidan Ramoya büyük bir bağ ile bağlıdır oldukca keyifli şen şakrak bir karı olmasının yanında yeri erişince oldukca ciddi bir karı olabiliyor. İdil Fırat 1972 senesinde dünyaya gelmiştir Dokuz Eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunudur peki İdil Fırat Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. İdil Fırat ( Fidan ) karakteri ile bölüm başı 25 Bin TL kazanmaktadır.

6. Devrim Özkan ( Dere ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Devrim Özkan 1998 senesinde Muğla ilinin Bodrum ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır Muğla Sıtkı dev gibi üniversite Bodrum güzel sanatlar fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Ramo dizisinde Dere karakterine yaşam vermekte olan Devrim Özkan Cihangirin kızı olarak rol almaktadır babasının aksine yapmış olduğu işleri bilmiş olduğu halde uzak durmaktadır ve kendisi tabip dur babasının can alma sevgisinin aksine Dere can kurtarmak için çalışıyor. Peki Devrim Özkan Ramo dizimsinde bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. Devrim Özkan ( Dere ) karakteri ile bölüm başı 25 Bin TL kazanmaktadır.

7. Olgun Şimşek ( Cihangir ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Olgun Şimşek 1971 senesinde Bursa’da dünyaya geldi İstanbul üniversitesi devlet konservatuarında eğitim aldı bir oldukca projede yer edinen tecrübeli oyuncu son olarak projesi Ramo ile sevenlerine büyük bir seyir zevki vermekte Olgun Şimşek Ramo dizisinde yaşam verdiği Cihangir karakteri ile büyük bir sevgi kitlesine ulaşmıştır Cihangir dizide büyük meşhur bir iş adamı ve hayır sever biri olarak tanınıyor sadece 2 ci yüzü onun aksini göstermekte hemde kapkara bir yüz olarak görünüyor oldukca parlak zeka bir karakter olan Cihangir tüm sorunları satranç benzer biçimde çözmektedir peki Olgun Şimşek Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar ücret almaktadır. Devrim Özkan Ramo dizimsideki Cihangir karakteri ile bölüm başı 30 Bin TL kazanmaktadır.

8. Yiğit Özşener ( Yavuz ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Yiğit Özşener 6 nisan 1972 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektronik Iletişim bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa adımını atan Yiğit Özşener bir oldukca beyaz perde filmimizde rol almış ve bunların hepsinde başarıya ulaşmış sonuçlar vermiştir oynadığı dizilerin azlığı dikkat çekiyor sadece azca olsun öz olsun mantığını benimsediğini görüyoruz Ramo dizisinde de Yavuz karekteri ile kadar başarıya ulaşmış bir oyunculuk sergiliyor Yavuz karakteri cihangirin adamların olan bir karakter Adana ya yollanıyor orda Ramo yu tanıyıp onunla bir bağ kuruyor ve ona bağlılık sergiliyor sadece fena geçmişi peşini bırakmıyor Peki Yiğit Özşener Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanıyor. Yiğit Özşener ( Yavuz ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 30 Bin TL kazanıyor.

9. İlker Aksum ( Hasan ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Çalmış olduğu projelerle her mevzuda gündemde olan ve oyunculuğu her koşulda en güzel şekilde yapabilen sayılı oyunculardan kendisi İlker Aksum 23 mayıs 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi bir oldukca projede bulunmuş oldu sadece son projesi Ramo ile ciddi anlamda sevenlerini mutlu etmekte ve her geçen gün sevenleri artmaktadır Ramo dizisinde Hasan karakteri başrol Ramo nun abisi temiz saf ve deli dolu bir adam olarak görülüyor sadece ailesi için kendisini ateşe atmaya devamlı hazır ve Ramo nın devamlı yanında ve oldukca bağlı peki İlker Aksum Ramo dizininden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. İlker Aksum ( Hasan ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 30 Bin TL kazanmaktadır.

10. Esra Bilgiç ( Sibel ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Esra Bilgiç 1992 senesinde Ankara’da dünyaya geldi Bilkent üniversitesinde Uluslar Arası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur ilk projesi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde yıldızı parlayan ve kendinden bahsettiren Esra Bilgiç Ramo dizisi ile izleyicilerine güzel bir seyir zevki vermekte ve oldukça oldukca sevilmekte toplumsal medya platformlarından da anlaşılmaktandır Ramo dizisinde yaşam verdiği karekter Sibel meşhur iş adamı Cengizin kızı okumuş akıllı ve eğitimli bir karı olan Sibel ailesine oluşturulan beklenmedik cenk ile kim düşman kim dost kararsız kalır ve bir ikilemin içine düşer Sibel ikilemi aşk mı yoksa nefretimi ikisinden birini seçmeli peki Esra Bilgiç Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. Esra Bilgiç ( Sibel ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 50 Bin TL kazanmaktadır.

11. Murat Yıldırım ( Ramo ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Murat Yıldırım 1979 senesinde Konya’da dünyaya geldi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur bir oldukca projede yer edinen Murat Yıldırım öteki projelerin yanı sıra Suskunlar dizisi ile bir patlama yapmış ve sevenleri o diziden sonrasında büyük seviyede artmıştır Roma dizisinin başrol oyuncusu olarak Ramo karakterine yaşam vermektedir Ramo sevgiyle bir birine bağlı bir aile lideri düşmanlarına karşı acımasız ailesine karşı mazlum insanlara karşı ise oldukca merhametli bir karakter olan Ramo ailesini korumak için verdiği kararlar sonucunda büyük bir harbe girmek zorunda kalıyor ve mücadelesini en iyi şekilde yansıtıyor peki Murat Yıldırım Ramo disinden bölüm başı ne kadar kazanıyor. Murat Yıldırım ( Ramo ) Karekteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 70 Bin TL kazanmaktadır

Puan Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir