Recep İvedik 7 filmi 9 Aralık 2022 tarihinde Disney+ hizmeti üstünden yayınlanırken kullanıcılar serinin yedinci filmini nereden ve iyi mi izleyebileceklerini araştırıyor. İşte Recep İvedik 7 full hd tek parça seyretme seçenekleri…

Cielo Medya tarafınca hazırlanan ve 9 Aralık 2022 tarihinde Disney+’ta piyasaya sürülen Recep İvedik 7 filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar yaparken senaristliği Şahan Gökbakar ile beraber yazıldı. Başrollerinde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler ve Nurullah Çelebi’nin yer almış olduğu Türk güldürü filmi, Recep İvedik film serisinin yedinci filmi oldu.

Yaşam şartlarının zorluğu ve şehrin gürültüsünden bunalan Recep, Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden miras kalan köy evine gider. Yan arsaya şehirli bir avukat olan Büşra küçük karavanıyla yerleşir. İlk zamanlarda tatlı ve sert gerginlikler yaşayan bu ikili, köy ile beraber etrafındaki doğayı da tehdit eden büyük bir tehlikeye karşı heyecanlı ve keyifli bir maceraya atılacaklardır.

Öncül kurgu

Recep İvedik 7

Filmin ilk fragmanı 28 Kasım 2022’de, yayınlandığı tarihten bir buçuk hafta ilkin Youtube üstünden yayınlanhdı ve kısa bir süre içinde 7 milyondan fazla görüntülenme aldı.

Önceki serilerinde de gişe rekorları kıran Recep İvedik film serisi, Türk halkının en oldukca izlediği güldürü türündeki yerli film serilerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Sadece filmin yedincisi bu kez bir dijital içerik platformu vesilesiyle seyircilerle buluşuyor.

Şahan Gökbakar, resmi İnstagram hesabında paylaşmış olduğu bir hikayede, sinemalarda artan maliyetler sebebiyle filmin vizyonu için Disney+ ile antak kalma yaptıklarını açıklamıştı. Bundan dolayı seyirciler, filmi artık beyazperde salonlarında değil, evlerinde izleyebilecek.

Recep İvedik 7 izle

Kullananların en oldukca sorgu yaptıkları mevzular içinde Recep İvedik 7’nin nereden izlenebileceği yer ediniyor. Recep İvedik 7 Disney+ kütüphanesinde izlenebiliyor. (Üyelik gerektirir) İzlemek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir