Cuma gününde neredeyse tüm müslümanlar camiye gitmek işini işlerini bırakıp cuma namazını kılmaya giderler. Cuma mesajları ayetli indir parasız ile insanoğlu birbirlerini en güzel mesajları atarak cuma gününü kutlarlar. Hayırlı cumalar dileyelim.

Bu hususi cuma gününde cuma mesajları atarak birbirlerinden yakarma isterler. Cuma gününün bereketini ve sıcaklığını müslümanlar tüm kalbi ile duymak ister.

Cuma mesajları resimli paylaş whatsapp üstünden mesajları atarak bu anlamlı ve manalı günü iyi şekilde yaşatmak isterler.

Cuma mesajları ayetli indir parasız ile sevdiklerinizi daha iyi içten, samimi ve ihlaslı bir halde cuma günlerini güzel cuma mesajları ile kutlayabilirsiniz.

Cuma gününüzün hayırlara vesile olması dileğiyle.

Resimli Cuma Mesajları Hadisli ve Ayetli İndir Bedava

Resimleri indirmek için resimlerin üstlerine gelip basılı tutun ve paylaş deyin. İndirmek için indir de kabul edebilirsiniz. Ek olarak ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

Aden bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Tanrı’ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

 • ALLAH’ım! Senden Şafi isminle esenlik, sıhhat ve afiyet diliyoruz. Milletimizi, ülkemizi her türlü hastalıktan, musibetten ve felaketten koru.Amin. Hayırlı Cumalar

Ayrıca cuma günü okunacak dualara buradan https://webhakim.com/cuma-gunu-okunacak-dualar-hangileri-cumanin-gizli-saati.html bakabilirsiniz. 

Ey Tanrı’ım! Sen umut edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen senden isteyeni geri çevirmezsin. Ey adı Ilaç, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; Sermayesi umut ve silahı yakarma olan bu kullarına maddi içsel şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. Amin Hayırlı Cumalar.

Tanrı’ım! Akşama ulaştığımız benzer biçimde sabaha, sabah ulaştığımız benzer biçimde de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı Cumalar Dilerim

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Tanrı ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar.

 • Yaşamın şereflisini, rızkın bereketlisini, ahlakın faziletlisini, vücudun sıhhatlisini, evladın edeplisini, nasip eyle Tanrı’ım. Amin Hayırlı Cumalar.
 • Hayırlı Cumalar.
 • Rabbim ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Evlatları, kirli dünyamızdan koru, saklı! Sıhhat ve huzurla hayır cumalar.
 • Günler bizlere dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla kutsal oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa siz değerli ziyaretçilerimizin sevgisi, Cumanız kutsal olsun.
 • Günler bizlere dostların güzelliğiyle, geceler onların duaları ile kutsal oluyor. Dualarda buluşmak dileğiyle cumanız kutsal olsun.

İLGİLİ HABER
WhatsApp Durum Sözleri 2022 [Dini, Kısa, Aşk, İngilizce, Ağır ve Kapak]

Ey Rabbim… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Tanrı derken, rahmetini esirgeme üzerimizden! Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Sağlıkla İlgili Cuma Mesajları

Ülkemizdeki ve dünyamızdaki salgın tehlikesine karşı sen koru Tanrı’ım cuma gününde cuma namazımı camide kılmayı yeniden nasip et Amin. Hayırlı Cumalar.

Tanrı’ım Ezanla uyanan Abdestle kendine gelen Namazla huzura varıp Secde ile yaklaşan, Yakarış ile kulluğunu anlayan mü’min olmayı nasip eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.

Ayetli Cuma Mesajları

Kutsal cuma günü tüm müslümanların mukaddes günüdür. Bizde sizler için ayetli cuma mesajları resimli olarak derledik.

Gül Resimli Cuma Mesajları

Müslümanların en mukaddes günlerinden kabul edilen cuma günü insanların birbiri ile mesajlaşmasına ve hatır sormasına vesile olmaktadır. Bizde sizler için gül resimli cuma mesajları ile tüm güzel cuma mesajlarını derledik.

Ettiğin her yakarma derdine ilaç, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne rahatlık, ailene ve sevdiklerine rahatlık getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Hadisli Cuma Mesajları

Cuma günü müslümanların tüm dünyada mukaddes günü olarak kabul edilmektedir. Sizler için hadisli cuma mesajları kısmını derledik.

Üstüne güneş doğan en hayırlı gün Cuma günüdür.( Hz.Muhammed SAV) Hayırlı Cumalar

”Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem”. diyen sevgilinin (SAV) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duasıyla hayırlı cumalar dilerim.

Cuma günü o şekilde bir an vardır ki o anda edilen dualar geri çevrilmez. Hayırlı Cumalar. Hadisi Şerif

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Tanrı ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar.

Resimli Cuma Mesajları

Kalbinizde ümit yüzünüzde gülümse asla tamamlanmamış olmasın. Hayırlı cumalar.

Yazılı Cuma Mesajları

 • Tanrı’ım sen affedicisin, bizi de affet senin yolundan ayıran insanlardan yolumuzu ayır, bizi doğru yola ilet Amin! Hayırlı cumalar.
 • Cuma günümüz hayırlara vesile olsun. Hayırlı Cumalar.
 • Tanrı’ım bizi en mukaddes kullarından eyle, evimizi verimli, kalbimizi rahat eyle. Hayırlı cumalar dilerim.
 • Tüm güzellikler içimizi aydınlatsın, evimizi, ömrümüz ve mekanlarımız bolluk dolsun, Hayırlı cumalar.
 • Tanrı’ım gönüllerimizden güzelliği, dilimizden duayı, evimizden bereketi tamamlanmamış etme. Amin. Hayırlı Cumalar.
 • Tanrı’ım bizlere hayırlı bir yaşam ver ve şehadet getirerek ölmeyi nasip et! Hayırlı Cumalar.
 • “Tanrı’ım! Ben hakkaten nefsime fazlaca zulmettim, günahları sadece Sen bağışlarsın, beni katından bir mağfiret ile bağışla, bana acıma et, şüphesiz, sen fazlaca bağışlayansın, fazlaca merhametli olansın.” Hayırlı Cumalar.
 • “Tanrı’ım! Öfkenden rızana; cezadan affına sığınırım. Sana övgüyü saymakla bitiremem. Senden gene sana sığınırım. Sen kendini iyi mi övdü isen öylesin.” Hayırlı Cumalar.
 • Tanrı’ım! Senden hidayet, takva, iffet, ve gönül zenginliği isterim. Hayırlı Cumalar

Anlamlı Cuma Mesajları

 • Cuma günü, Tanrı’ım tüm Müslüman hayatına verimli, dualı, hayırlı günler nasip etsin. Amin.
 • Cuma benzer biçimde mühim bir günde yakarma etmek fazlaca önemlidir, dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı Cumalar.
 • Tanrı’ım ayıplarımı ört, günahımı affeyle, bizi  senin yolundan ayırma Amin! Hayırlı cumalar.
 • Yakarış huzurdur, Yakarış aşktır, yakarma Umuttur, yakarma birleşemedir. Hayırlı ümitli, rahat Hayırlı Cumalar dilerim.
 • Kutsal Cuma günü yakarma eden gönüllerde buluşmak dileğiyle, Cumanız hayırlı ve kutsal olsun.

Hususi Resimli Cuma Mesajları

“Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette güvenilir kıl.” Amin! Hayırlı cumalar.

Tanrı’ım! Cehenneme götürmüş olan fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Tanrı derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin! Hayırlı cumalar dilerim.

Cuma Mesajları Resimli 2020

Üstüne güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Âdem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve gene o gün cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cum’a 17, 18) Cumanız kutsal olsun.

Milletin, ümmetin Cuması hayırlara vesile olsun. Hayırlı Cumalar.

Cuma gününüz hayırlı geçmesi dileği ile, resimli cuma mesajları kısa şekilde derlemeye çalıştık. Tüm müslümanların cuma günü mübarek olsun.

💗Cuma Mesajları 2020 Hangileri? Yazımızda resimli ve ayetli olarak cuma mesajları 2020’yi bulabilirsiniz.

💗Resimli ve Ayetli Cuma Mesajları Nedir? Ayet yada hadisleri belirli güzel bir resmin üstüne yazıp, akrabalarınız yada arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

💗Cuma Mesajları WhatsApp’a İndirilir Mi? Evet. İsterseniz makalemizden indirebilirsiniz.

💗Cuma Mesajları Resimli Paylaşılabilir Mi? İsterseniz indirip, paylaşabilirsiniz. Resmin üstüne basılı tutun ve indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir