Bitcoin ve Ethereum, BNB yada ADA şeklinde kripto paraların durumu senenin en sıcak haber mevzusu. Organik olarak kriptolar rüyalarımızı da işgal etmeye başladı. Aslına bakarsak parayla ilgili rüyalar gerçek dünyadaki umutlarınıza, korkularınıza ve eylemlerinizin neler getirebileceğine işaret eder. Peki sanal paralar ne anlama geliyor, hayatınızda sizi neler bekliyor?

Kripto para almak ve satmak: Arbitraj ve günlük bitcoin ticaretinden kar ettiğinizi görmek, ufak anlaşmaları bir araya getirmek için kolay bir sürece gireceğinizi gösterir. Günlük hayatınızda azca oranda kar elde etmek için koşuşturabileceğiniz fırsatları araştırın. Rüya, arabuluculuk yaparak başarıya ulaşmış olabileceğinizi ve bir kar elde edebileceğinizi gösterir. Rüya, satın alma yada satmada herhangi bir zorluğa işaret ederse, iş çabanız esnasında engellerle ve zorluklarla karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada fiyatı yada karı bulmak için bir hesap makinesi kullanmak, belirli iş girişimlerine başlamayı düşündüğünüzü gösterir. Herhangi bir düşüşte bitcoin satın almak, size kar getirebilecek kısa vadeli fırsatlar aradığınızı gösterir.

Bitcoin / Dolar

Rüyada kripto parayla bir şey satın almak: Rüyada bitcoin ile satın aldığınız yada sattığınız mal yada hizmetlerin türünü düşünün. Nakit para yerine, satın alımlarınız esnasında kripto para birimini kullanmayı tercih ediyorsunuz. Bu da bir tür ücret ve kıymet ayrılığına işaret eder. Kim bilir pahalı yada düşük fiyatlı olduğuna inandığınız bir şeye ödeme yapmayı yada yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Rüya, günlük yaşantınızdaki bazı fiyat hareketlerine olan inancınızı yansıtıyor. Mesela, yüksek bir gider faturasına yada devasa yükseklikte konut fiyatlarıyla uğralmak durumunda olabilirsiniz.

Kripto ile yatırım yapmak: Kripto para birimlerinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ve fiyatta bir artış daha bulunduğunu sadece değerlendiremediğinizi görmek, kaçırılan fırsatları yansıtır. Bu rüya, erken yatırım yapmama yada paranızı zekice kullanmama mevzusundaki geçmiş ve mevcut pişmanlıklarınızı yansıtıyor. Rüya size gözlerinizi açmanız için sinyal veriyor. Çevrenizdeki yatırım fırsatlarına dikkat edin. Rüyada kıskanç yada mutsuz hissediyorsanız, bu, başkalarının iyi şanslarını ve iyi iş kararlarını kıskandığınızı izah edebilir.

Bitcoin borsa

Rüyanızda kripto milyarderi olmak: Kripto para birimi milyarderi olduğunuzu görmek, günlük yaşamda gelir arayışınızda birçok engeli aşmanız ve büyük sorumluluklar üstlenmeniz icap ettiğini gösterir. Tünelin sonunda sizi büyük ödüller bekliyor. Sadece rüya, önünüzde uzun ve sıkıntılı bir yolun olacağına da işaret ediyor. Mükemmel kararlar ve kendi iç şüphelerinizle çelişmeler yaşayacak sadece akıllı davranırsanız neticelerinden memnun olacaksınız.

Kripto ile ödeme yapmak, işlem tutarı ödemek: Çoğu zaman ücretlerin eğitim edildiğini düşlemek için, insanların günlük yaşamda sizden isteyerek yada istemeyerek yararlanabileceklerini gösterir. Rüyada eğitim edilen ücretlerin sayısını ve net olup olmadıklarının günlük hayatınızı yansıtıp yansıtmadığını düşünün. Ücret satın aldığınız ürün yada hizmetlerden oldukça daha yüksek ise; işlem maliyetinin yada vergilerin tüm karınızı tüketeceği fena anlaşmalara girdiğinizi gösterir. Rüya, maliyetinizi düşürmenin yollarını aramanız icap ettiğini gösteriyor. Böylece zor kazandığınız paradan daha fazlasını elinizde tutabilirsiniz.

Bitcoin

Bitcoin yada öteki javascript miner rig setup şeklinde cryptocurrency madenciliği yapmak: Kripto para yada bitcoin madenciliği yapmak, bilgisayar makinesi yada teçhizatı yada hatta javascript kurduğunuzu görmek, günlük yaşamda kar elde etmenin zekice yollarını bulmanız icap ettiğini gösterir. Devamlı gelir elde etmek için bir yan iş başlatmayı ve oluşturmayı düşündüğünüzü ve kısa sürede bu iş için girişimde bulunacağınıza işaret ediyor. Sadece, ilk işinizi kurmakta zorlanacağınız ve dik bir öğrenme eğrisi ile sıkıntılı bir süreçten geçeceğinizi gösterir. Engelleri aşıp emin ve doğru hareket ederseniz başarıya ulaşmış olup devamlı bir gelir elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir