29 Aralık 2021’de 45. bölümün yayınlanmasıyla Sadakatsiz 46. bölüm hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki Sadakatsiz 46. bölüm ne süre, hangi tarihte yayınlanacak? Yılbaşı sebebiyle Sadakatsiz 46. bölümün yedi gün atlama durumu var mı?

Sadakatsiz 46. bölüm gösterim zamanı

29 Aralık 2021’de izlediğiniz Sadakatsiz 45. kısmı 2021 yılının son bölümüydü. 46. bölüm 2022’de gösterilen ilk Sadakatsiz kısmı olacak. İkinci sezonunda dizi tüm hızıyla devam ederken reytinglerde Müessese Osman‘ın arkasından dizinin ikinci sırada gelmesi yapımcının yüzünü güldürüyor.

Sadakatsiz 46. bölüm gösterim tarihinde bir haftalık aksama yaşanabilir. TRT 1’in yüksek reytingli dizisi Teşkilat‘ın da yeni bölüm için bir haftalık bir tatile girdiğini açıklamıştı. Aynı şekilde Fox TV’de gösterilen Mahkum dizisinin de 5. bölümünün minimum yedi gün sarkacağı açıklandı. Bundan dolayı Sadakatsiz dizisinin 46. bölümünün yılbaşından dolayı setlerin tatile girmesiyle sebebiyle 19 Ocak 2022 Çarşamba günü yayınlanmasını bekliyoruz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sadakatsiz nedir?

Sadakatsiz ilk kısmı 7 Ekim 2020 tarihinde gösterilen, yapımcılığını Medyapım ile Mednova’nın üstlendiği, yayıncılığını Kanal D’nin sağlamış olduğu bir tv dizisidir. Şu anda 2. sezonu yayınlanmaktadır.

Dizinin kurgusal karakterleri içinde yer edinen Asya (Cansu Dere), başarıya ulaşmış bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), mükemmel bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep refah ve mutluluk dolu bir yaşam yaşamışlardır. Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görünce ilişkileri kötüleşmeye adım atar. Sadakatsiz, bir aldatma hikayesidir.

  • Diziler hakkında daha çok data edinmek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Sadakatsiz Youtube Kanalını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir