Sağlı ocaklarının etken olarak etkinlik göstermesi yaz kış fark etmeksizin hizmet almamızı sağlıyor. Havaların sürekli değişken olmasından dolayı ister istemez hastalanabiliyoruz. Evde pencerenin açık olması sürekli esen rüzgardan etkilenmemize niçin olmaktadır. Yazları sıcakların ortasında hastalanmamız dahi kaçınılmazdır. Hastalandığımız vakit ilk olarak tanının koyulması adına sıhhat ocaklarına gideriz. Hamile olanlar ise acil durumlarda sıhhat ocaklarında bulunan ebelere koşarlar. Yeni doğan bebeklerin aşı takvimi ve sıhhat kontrolleri en başlıca olarak sıhhat ocaklarında yapılmaktadır.

İhtiyacınıza yönelik sıhhat ocaklarında bir oldukca hizmeti alabilirsiniz. Gerek hekim ve ebe yardımıyla tedavilerinizin devamı, ilaç yazdırma, ciddi olmayan hastalıklar için sıhhat hizmeti sunmaktadır.

Sağlık Ocakları Çalışma Saatleri
Sabah açılış 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:30 saatleri içinde hizmet vermektedir.

Sağlık alanında meydana getirilen son yenilikler doğrultusunda Cumartesi günleri aile sıhhat merkezleri açık olarak hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalı olduklarından dolayı acil olarak hastanelerin servislerine başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir