Samsung model android işletim sistemine haiz akıllı telefonlar bununla beraber Samsung Account ile birlikte gelmekte. Uygulama sahibi olan kişiler giriş yaptıktan sonrasında güncellemeleri yakından takip edebilir. Başta işletim sisteminizin güncellemesini takip edebileceksiniz Android 5.0 işletim sistemine haiz cihazınız yükseltilerek 6.0 sürümüne ulaşabilir. Buna ulaşarak yapmanız için Samsung Account hesabı açarak giriş yapmalısınız.

Samsung akıllı telefona sahipseniz eğer Account hesabınıza kaydolarak güncelleştirmeleri takip etmelisiniz. Formda yer edinen detayları doğru şekilde girerek kaydolma işleminizi tamamlamalısınız. Peşinden oluşturulan ekranda lüzumlu güncelleştirmelere ulaşabileceğiniz şeklinde maillerinizi denetim edebilirsiniz. Kaydolurken hesabınıza gelecek olan onaylama mailini onaylamanız gerekmektedir.

Kendisine hususi uygulamaların yer almış olduğu uygulama alanıdır. Sadece giriş yapıldıktan sonrasında kullanım mümkün olmakta. Samsung cihazınızın sistem güncellemesi ve takip edilebilmesi için lüzumlu. Düzgüsel şartlar altında eski işletim sahibine sahipseniz ve kullanıyorsanız bu sayede son olarak sürüme güncelleyebilirsiniz. Cihazınızı tam ayarında kullanabilmek için Samsung Account hesabına giriş yapınız arkasından tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir