İlk kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen ve bir yaz dizisi olarak tasarlandığı kabul edilen Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizide yer edinen karakterlerden kabul edilen Ali rolünü gerçekte hangi oyuncunun canlandırdığı ve kaç yaşlarında olduğu seyirciler tarafınca merak ediliyor. Peki Senden Daha Güzel dizisinde Ali karakteri kimdir, gerçek adı nedir?

Gold Film tarafınca üretilen ve Fox TV ekranlarında gösterilen Senden Daha Güzel dizisi Antep’te dermatolog olarak çalışan tabip Büyü ile İstanbul’da meşhur bir güzel duyu doktoru olan Buyruk içinde yaşanmış olan vakaları ediniyor. Dizinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep olmak suretiyle iki değişik şehirde gerçekleştiriliyor.

Senden Daha Güzel Ali karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

5. bölümden bu yana Senden Daha Güzel dizisinde görünen Ali karakteri 40 yaşındaki Türk oyuncu Hakan Dinçkol tarafınca canlandırılıyor. Hakan Dinçkol 20 Aralık 1981 tarihinde Türkiye’nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Yaş bakımından dizide rol alan 18 oyuncuya kıyasla Hakan Dinçkol en genç 15. oyuncudur. Senden Daha Güzel dizisinde rol olan oyuncuların yaş averajı 34’tür.

Hakan Dinçkol İnstagram’da kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

Dizi karakterleri hakkında daha çok informasyon sahibi olmak için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir