İlk kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen ve bir yaz dizisi olarak tasarlandığı kabul edilen Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizide yer edinen karakterlerden önde gelen Aslı rolünü gerçekte hangi oyuncunun canlandırdığı ve kaç yaşlarında olduğu seyirciler tarafınca merak ediliyor. Peki Senden Daha Güzel dizisinde Aslı karakteri kimdir, gerçek adı nedir?

Gold Film tarafınca üretilen ve Fox TV ekranlarında gösterilen Senden Daha Güzel dizisi Antep’te dermatolog olarak çalışan hekim Büyü ile İstanbul’da meşhur bir güzel duyu doktoru olan Komut içinde yaşanmış olan vakaları ediniyor. Dizinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep olmak suretiyle iki değişik şehirde gerçekleştiriliyor.

Senden Daha Güzel Aslı karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

1. bölümden bu yana Senden Daha Güzel dizisinde görünen Aslı karakteri 28 yaşındaki Türk oyuncu Sena Çakır tarafınca canlandırılıyor. Sena Çakır 16 Şubat 1994 tarihinde Türkiye’nin Balıkesir şehrinde dünyaya geldi. Yaş bakımından dizide rol alan 18 oyuncuya kıyasla Sena Çakır en genç 5. oyuncudur. Senden Daha Güzel dizisinde rol olan oyuncuların yaş averajı 34’tür.

Sena Çakır İnstagram’da @_senacakir_ kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

Dizi karakterleri hakkında daha çok data sahibi olmak için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir