İlk kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen ve bir yaz dizisi olarak tasarlandığı kabul edilen Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizide yer edinen karakterlerden önde gelen Emir rolünü gerçekte hangi oyuncunun canlandırdığı ve kaç yaşlarında olduğu seyirciler tarafınca merak ediliyor. Peki Senden Daha Güzel dizisinde Emir karakteri kimdir, gerçek adı nedir?

Gold Film tarafınca üretilen ve Fox TV ekranlarında gösterilen Senden Daha Güzel dizisi Antep’te dermatolog olarak çalışan tabip Büyü ile İstanbul’da meşhur bir güzel duyu doktoru olan Emir içinde yaşanmış olan vakaları ediniyor. Dizinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep olmak suretiyle iki değişik şehirde gerçekleştiriliyor.

Senden Daha Güzel Emir karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

1. bölümden bu yana Senden Daha Güzel dizisinde görünen Emir karakteri 30 yaşındaki Türk oyuncu Burak Çelik tarafınca canlandırılıyor. Burak Çelik 21 Temmuz 1992 tarihinde Türkiye’nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Yaş bakımından dizide rol alan 18 oyuncuya kıyasla Burak Çelik en genç 6. oyuncudur. Senden Daha Güzel dizisinde rol olan oyuncuların yaş averajı 34’tür.

Burak Çelik İnstagram’da @burakcelikofficial kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

Dizi karakterleri hakkında daha çok informasyon sahibi olmak için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir