İlk kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen ve bir yaz dizisi olarak tasarlandığı kabul edilen Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizide yer edinen oyuncular ve canlandırdıkları karakterler seyirciler tarafınca merak edilerek arama motorlarına yönlendiriliyor. Peki Senden Daha Güzel oyuncu ekibi içinde kimler var? Hangi rolleri canlandırıyorlar? Yaşları kaç?

Gold Film tarafınca üretilen ve Fox TV ekranlarında gösterilen Senden Daha Güzel dizisi Antep’te dermatolog olarak çalışan hekim Büyü ile İstanbul’da meşhur bir güzel duyu doktoru olan Buyruk içinde yaşanmış olan vakaları ediniyor. Dizinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep olmak suretiyle iki değişik şehirde gerçekleştiriliyor.

Senden Daha Güzel oyuncu ekibi ve karakterleri

Cemre Baysel23 yaşlarında‘Büyü Armağan’ rolündeBurak Çelik30 yaşlarında‘Buyruk Demirhan’ rolündeEbru Cündübeyoğlu47 yaşlarında‘Pervin Asil Armağan’ rolündeBerat Yenilmez51 yaşlarında‘Kaya Demirhan’ rolündeSevinç Erbulak46 yaşlarında‘Serpil Demirhan’ rolündeCihan Ercan38 yaşlarında‘Yaşar’ rolündeTuğçe Kumral39 yaşlarında‘Şirin’ rolündeGözde Kaya33 yaşlarında‘Gülden’ rolündeAnıl Çelik34 yaşlarında‘Mete’ rolündeMerve Şen32 yaşlarında‘Binnur’ rolündeAziz Caner İnan37 yaşlarında‘Taner’ rolündeKimya Gökçe Aytaç32 yaşlarında‘Canan’ rolündeOzan Kaya Oktu25 yaşlarında‘Cem Demirhan’ rolündeYunus Eski25 yaşlarında‘Sarp’ rolündeBeril Kolcu22 yaşlarında‘Burcu’ rolündeMutlunur Lafçı35 yaşlarında‘Aynur’ rolündeSena Çakır28 yaşlarında‘Aslı Göksu’ rolündeHakan Dinçkol40 yaşlarında‘Ali Bıçakçı’ rolündeCem Kurtoğlu63 yaşlarında‘Ferdi’ rolündeyaşında‘Şerife’ rolünü üstlenen

  • Fox TV Senden Daha Güzel resmi sayfası
  • Dizi içerikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir