İlk kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında gösterilen ve bir yaz dizisi olarak tasarlandığı kabul edilen Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizide yer edinen karakterlerden kabul edilen Pervin rolünü gerçekte hangi oyuncunun canlandırdığı ve kaç yaşlarında olduğu seyirciler tarafınca merak ediliyor. Peki Senden Daha Güzel dizisinde Pervin karakteri kimdir, gerçek adı nedir?

Gold Film tarafınca üretilen ve Fox TV ekranlarında gösterilen Senden Daha Güzel dizisi Antep’te dermatolog olarak çalışan hekim Büyü ile İstanbul’da meşhur bir güzel duyu doktoru olan Buyruk içinde yaşanmış olan vakaları ediniyor. Dizinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep olmak suretiyle iki değişik şehirde gerçekleştiriliyor.

Senden Daha Güzel Pervin karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

1. bölümden bu yana Senden Daha Güzel dizisinde görünen Pervin karakteri 47 yaşındaki Türk oyuncu Ebru Cündübeyoğlu tarafınca canlandırılıyor. Ebru Cündübeyoğlu 10 Eylül 1974 tarihinde Almanya’nin Heilbronn şehrinde dünyaya geldi. Yaş bakımından dizide rol alan 18 oyuncuya kıyasla Ebru Cündübeyoğlu en genç 17. oyuncudur. Senden Daha Güzel dizisinde rol olan oyuncuların yaş averajı 34’tür.

Ebru Cündübeyoğlu İnstagram’da @eebrucundubeyoglu kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

Dizi karakterleri hakkında daha çok data sahibi olmak için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir