Setcard bakiye sorgulama, kart kullanıcıları tarafınca dört gözle beklenen konuların başlangıcında yer ediniyor. Setcard, iş yerlerinin çalışanlarına sunmuş olduğu yiyecek kartı imkanlarında tercih etmiş olduğu markalardan birisi. Yaygın kullanılıyor olması ile beraber, harcama yapabileceğiniz yerlerin sayısı da oldukça çok. Bunun için de ara sıra, hatta sık sık Set kart bakiye sorgulama işlemlerine başvurmamız gerekebiliyor. Ikimiz de bu yazımızda sizin için Setcard bakiye sorma şekillerinin tamamından söz etmeye çalışacağız. Tahmin edeceğiniz suretiyle içlerinden en rahat öğrenme şekilleri internetten yada mobil uygulamaları kullanarak yapacağınız sorgulama yöntemleridir.

Setcard bakiye öğrenmek için;

  • İnternetten sorgulama
  • Setcard davet merkezini arayarak bakiye sorma
  • Setcard mobil uygulama ile bakiye sorma

Setcard Bakiye Sorgulama Nereden ve Nasıl Yapılır?

Setcard, 2001 yılından beri Türkiye’de hizmet veren ve o yıldan günümüze kadar geçen süreçte gelişmelerini de sürdüren şirketlerden birisi. İş bölgeleri de bu durumu göz önünde bulundurarak, yiyecek kartları mevzusunda Setcard firmasını tercih ediyor. Bu kart, yeme-içme sektöründeki tüm firmalarda kullanılabilir olmasa da, AVM yada çarşıda görebileceğiniz birçok malum marka tarafınca kullanılıyor ve yaygın bir harcama ağına haiz oluyor.

Bu durumda da Setcard bakiye sorma işlemleri ehemmiyet kazanıyor ve harcama öncesinde bakiyemizi öğrenme ihtiyacı duyabiliyoruz. Bunun için de ilk yapmanız ihtiyaç duyulan şey internetten yada mobil uygulamayı kullanarak Setcard ile bir kayıt oluşturmak. Bu sayede devamlı olarak rahatça takibini yapabileceksiniz.

Setcard Bakiye Sorma (İnternetten)

  • Setcard resmi web sitesine giriş yapılır
  • Sonrasında üst menüden https://app.setcard.com.tr/BakiyeSorgu.aspx adresine girilir
  • Bu adreste 16 haneli SETCARD Numarası tuşlanır
  • Derhal arkasından güvenlik kodu girilerek sorgulama işlemi tamamlanır

Bu yöntem malum en güvenilir yöntemlerden biri. Niçin derseniz, Setcard resmi web sitesi olduğundan sorunsuz bir halde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Sadece bir değişik yöntem daha var ki, devamlı olarak Setcard sitesine girmenize gerek kalmadan cep telefonu numaranız ile sorgulama yapabilirisiniz.

Setcard Mobil Uygulaması ile Bakiye Sorgulama

Gene malum en güvenilir ve ergonomik yöntemlerden biri de mobil uygulamadır. SETCARD Mobil uygulaması, kartınızı kaydettikten sonrasında bakiye sorgulama ve daha birçok işlemde yanınızda olacak. SETPara benzer biçimde özellikleri kullanabilecek, mobil ödeme imkanlarından ve harcama kampanyalarından faydalanacaksınız.

SETCARD Mobil Bakiye Sorgulama

  • Google Play Store yada Apple Store’dan SETCARD Mobil indirilir
  • Üye ol adımından Ad-Soyad, telefon ve Setcard numarası ile kayıt olunur
  • Sonrasında uygulamaya her girişinizde güncel bakiye ekranda görünür

Setcard Davet Merkezi ile Bakiye Sorgulama

444 0 351 Setcard davet merkezini arayarak da bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bu davet merkezi üstünden tüm kart işlemlerini yapabileceğiniz benzer biçimde, geçmiş harcamalarınızı da öğrenebilirsiniz. Elbet tüm bu işlemlerin tamamını web sitesi yada mobil uygulamadan da yapabiliyorsunuz. Eğer mobil uygulamaya kayıt olmak istemiyorsanız, tüm işlemlerinizi davet merkezinden de gerçekleştirmeniz mümkün.

Bununla beraber isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Setcard nakite çevirme isminde makalemizi de okuyarak birçok mevzuda yardım alabilir, Setcard bakiyenizin tamamını nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir