Hanım adam her insanın kesinlikle bir sevgilisi olmuştur. Bazı kişilerin birden fazla sevgili olsa da ilk sevgililer yaşam boyu unutulmaz. Bilhassa sevgililiğin ilk dönemleri insanların hayatlarının en güzel yılları olarak kabul edilir. Hele bir de değişik bir tanışma hikayesi var ise asla akıldan çıkmaz ve onlarca defa kez anlatılır. Tanışma süresi, açılma anı ve sevgililiğin ilk yılları film şeklinde geçer ve çiftlerin ayakları yere basmaz.

Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

Adamların Sevdikleri Kıza Açılma Şekilleri

Erkekler sevdikleri yada hoşlandıkları kızın yanlarında elleri birbirine dolaşır. Kalp atışları hızlanır ve ne yapacaklarını bilmezler. Açılıp aşklarını itiraf edene kadar da bu davranış devam eder. Fakat açılmak onlar için {hiç de} kolay değildir. Bilhassa ilk sevgililer için bu zor bir süreçtir. Bu süreçte onlarca defa kez açılmak için hazırlanan adam bir çok kez cesaret edemeyip ertelemek zorunda kalır. Er ya da geç adam aşkını itiraf eder. Bunun için de sevilmiş olduğu kızı etkileyecek bir teklif hazırlar.

Bu teklif ve açılma şekillerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Etkili bir mektup
 • Sürpriz bir teklif
 • Güzel bir şiir
 • Dostça yaklaşma

Bu yöntemler adamların en fazla açılma şekillerinden bazılarıdır. Çoğu zaman de kızların hoşlanacağı yöntemlerdir.

Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

Etkili Bir Mektup

Mektup uzun senelerdir sevgililer arasındaki iletişimi elde eden en mühim bir araçtır. Son yıllarda telefon ve netin gelişmesi ile yerini mesajlara bıraksa da mektup romantikliğin simgesidir. Eskiden sevgililer mektup yazmak için renkli ve kalp desenli mektuplar alırdı. Bu mektuplara içlerini döken aşıklar süratli bir halde mektubu sevdiklerine ulaştırırdı. Şimdilerde de mektuba aşkını döken erkekler bu mektupla içlerini sevgililerine açarlar. Birçok kız bu romantikliği oldukca etkili bularak kayıtsız kalmaz.

Sürpriz Bir Teklif

Bayanlar her dönemde sürprizlerden hoşlanmıştır. Sürpriz meydana getirilen bayanlar daha neşeli ve mutlu olurlar. Hele bir de hediyeli bir sürpriz olursa bayanlar daha oldukca mutlu olurlar. Erkekler sevdikleri kıza açılmak için uygulayacağı yöntemlerden biri de bu olabilir. Güzel bir mekanda açılmak için ufak bir armağan ve içinde bir not ile sevgilinize açılabilirsiniz. Bunun haricinde okulda yada iş yerinde de ufak sürprizlerle sevdiğiniz kızın kalbini kazanabilirsiniz. Yada sürpriz bir dost ortamında ansızın ona açılarak cesaretinizi izah edebilir, kalbinizden geçenleri yansıtabilirsiniz.

Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

Güzel Bir Şiir

İnsanlar şiir ile kalbinden geçenleri yansıtabilirler. Şiir içindeki duyguları dışa vuran en iyi yoldur. Birçok ozan bu bilinçle oldukca güzel şiirler yazmıştır. Siz de eğer şiir yazma kabiliyetiniz gelişmiş ise kalbinizden geçen duyguları şiir yolu ile yansıtabilirsiniz. Eğer şiir kabiliyetiniz gelişmemiş ise başka bir şairin şiirini kullanarak sevgilinize açılabilirsiniz. Bunun için şiiri yüzüne karşı okumanıza gerek te yoktur. Güzel bir kağıda yazarak ta sevgilinize ulaştırabilirsiniz. Şiirin içinde bulunan yoğun duygu sevdiğiniz kızı kesinlikle etkileyecektir.

Dostça Yaklaşma

Adamların en iyi açılma yöntemi dostça yaklaşmaktır. Dostça sevdiğine yaklaşan erkekler belli bir süre içinde sevilmiş olduğu kızı daha iyi tanımış olur. Ek olarak kızın da onu tanımasını sağlar. Eğer sevilmiş olduğu kızın da ilgisi var ise süre içinde yakınlaşmalar başlayacaktır. Bu yöntem ile birbirlerini daha iyi tanıyarak daha bağlı olurlar ve yanlış tanıma olasılığı azalır.

Sevdiğin kıza açılma için kullananların önerileri

 • Direkt onun yüzüne karşı hoşlandığını söyle.
 • Kızın neyi sevip neleri sevmediğini öğren, ona gore oyna işi iyice ilerlet sonrasında da sevilmiş olduğu şeyleri yaparak iyice yanaşırsın esasen sonrası kızın tepkilerine gore gelişir.
 • Kesinlikle naturel olarak düzey atlatın ilişkinize. Sakın fakat sakın adını koyma ilk başta sonrasında yapmacık hareketler içinde boğulursunuz ikiniz de.Kış geldi sayılır dışarıda üşütme kızı, sevdiğin bi mekana çağrı et fakat hakkaten sevip kendini rahat hissettiğin bi yer olsun. O da razıysa esasen vakalar kendiliğinden gelişir.Bi bakmışın tektaş bakıyosun kıza:p
 • Kız esasen seni sevse sana açılacak ortamı fırsatı sunar.
 • Telefon numarasından yürüyebilirsin,Whatssapp’dan sorarsın daha iyi olur.Utanılacak bir şey yok onu aşman gerek.
 • Her şeyi göze alarak konuşmalısın bu şekilde içinde hep keşkeler olur.
 • Açık açık gevelemeden net bir halde söyle içinden geldiği şeklinde terslerle terslesin başka kız mı yok.
 • Dostum bu mevzuda birazcık yürekli olucaksın en azından içinde kalmaz doğrusu bende zamanında utangaçlığımdan oldukca kaybettim fakat üzülürsün benden söylemesi.
 • Ortamına dahil ol. Onun rastlantı olarak tanımlayacağı bir çok zamanda ona denk gel fakat bilgili bulunduğunu fark etmesin. Onu etkilemek için fazladan çaba sarf etme. Zira bir süre sonrasında o çabayı bıraktığında kız da seni bırakır. Kendin ol özetlemek gerekirse bu süreçte. Peşinden kıza açıl. O sürede beğendiyse seni, sen olan seni, kabul eder.
 • Ilk olarak acil etme mümkünse en önce ortak dostunuz var ise o ortak dostunuz yardımıyla aynı ortamda bulun nelerden hoşlandığını hobilerini öğren beraber okul çıkışı bişeyler yapın doğal olarak ilk olarak ortak arkadaşınızda olacak iyice tanıyınca kızı artık 2. Aşamaya geçebilirsin.
 • Kızın ilgisini çekersen esasen o kendiliğinden yakınlaşır. Fakat abartmadan ve gizemli davranışlarınla merak uyandırarak yapmalisin bunu. Ne yaparsan yap içinden geldiği şeklinde ol, yoksa o işten hayır gelmez.
 • Kızın da senden hoşlandığını hissediyorsan ve kız bu yönde hareketler sergiliyorsa açılmalısın. Fakat aksi halde zor bir duruma sokabilirsin kendini.
 • Sevdiğin kızla direk olarak git konuş. bayanlar yürekli ve özgüvenli erkeklerden hoşlanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir