İlk kısmı 1 Haziran 2022 tarihinde Kanal D ekranlarında gösterilen Seversin dizisi kullananların ilgisini çekmeye devam ediyor. Son kısmı 8 Haziran 2022 Çarşamba günü Kanal D ekranlarında gösterilen dizinin oyuncu kadrosu araştırılıyor. İşte başrol ve destek oyuncularla beraber Seversin oyuncu kadrosu…

Seversin oyuncuları

İlayda Alişan

Dizide Asya karakterini canlandıran İlayda Alişan, İstanbul’da bir Alışveriş merkez’de tezgahtar olarak çalışan, kendi imkanları ile üniversite imtihanlarına hazırlanan, gözü kara, hakkını yedirmeyen ve abisi Kadir’in en güvenilmiş olduğu kız kardeşidir.

26 yaşındaki İlayda Alişan oyunculuk çıkışını Bir Çocuk Sevdim (2011-2012) dizisinde Merve karakteriyle yapmıştı. O tarihten bu yana çeşitli dizilerde destek oyuncu olarak rol almaya devam etti. İlk başrol deneyimini Masumiyet (2021-22) dizisinde “Ela Yüksel” karakteriyle yapmış oldu.

Burak Yörük

“Tolga” karakterini canlandıran Burak Yörük ise yirmili yaşların sonunda atletik bir fiziğe haiz, yakışıklı, tüm çocukluğu dizi, reklam filmlerinde geçmiş, istikrarlı bir halde işten işe atlayarak başrole kadar gelmiş ve ünü sınırları aşmış bir oyuncu rolünü üstlenen.

27 yaşındaki Burak Yörük oyunculuk çıkışını Biz Boşanıyoruz (2004) dizisindeki Cancan karakteriyle yapmış oldu. Sonrasında çeşitli kliplerde ve tv dizilerinde bulunmaya devam etti.

Nergis Kumbasar

59 yaşındaki Nergis Kumbasar 1980’li yılların ortalarında bu yana tv dizilerinde ve beyazperde filmlerinde rol aldı. Seversin dizisinde “Suzan” karakterini canlandırıyor. Güzel ve alımlı bir bayan olan Suzan, gençlik zamanlarında bir Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit olabilecek potansiyeli bulunduğunu, bunu her insanın söylediğini fakat şansının yaver gitmediğini anlatır. Hep ikinci hanım olmuştur, hep arkada kalmıştır. Süre ilerledikçe bir numara olmak için oldukca çırpınmış, çırpındıkça da hiddet ve kıskançlıkla dolmuştur. Kendine deli şeklinde aşık olan Levent’in babası zengindir. Levent ve Suzan dillere destan bir törenle evlenirler. Oğlu Tolga’yı kucağına verdikleri anda da tekrardan yaşadığını hisseder. Bir o kadar güzel bir bebektir ki oğlu daha o an farkına varır kendisinde olan sahne ışığı oğlunda da vardır. Senelerce oğlunu eğitir, yaşamını yönetir ve amacına ulaşır. Onu zirveye çıkarır.

Zeynep Kankonde

Dizide Şerife karakterini canlandıran Zeynep Kankonde, Asya’nın anası rolündedir. Orta yaşlarda, yaşına gore hala güzel, hafifçe deli dolu bir hanımdır. Yaşamı süresince yaşlarının olgunluğunda bir bayan olmayan Şerife kimi zaman o denli saf olup elindekini, avucundaki eve gelen bir çelik tencere satıcısına kaptırabilir, kimi zaman de hin olup birilerinin arkasından kendisinden asla beklenmeyecek bir oyun çevirebilir.

Destek oyuncular

 • Ceren Taşçı
 • Ozan Dağgez
 • Halil İbrahim Kurum
 • İlkin Tüfekçi
 • Ergül Miray Şahin
 • Hazal Benli
 • Atakan Yılmaz
 • Yiğit Dikmen
 • Ceren Yıldırım
 • Elif Hovarda
 • Yağmur Gurur
 • Nihayet Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir