Aralık 2021’den bu yana Show TV’nin yeni tv dizisi “Baba” her insanın dilinde! Dizinin 1. bölümünün ne zaman ve hangi tarihte yayınlanacağı merak mevzusu.

Baba dizisini merak etmek için Haluk Bilginer’in isminin geçmesi dahi kafi. Dizide “Güvenli Saruhanlı” karakterini canlandıran Bilginer, oyunculuk dünyasında oldukça saygı duyulan bir isim. Yurt haricinde da çeşitli projelerde yer edinen Haluk Bilginer şimdiye kadar Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi başardı.

Dizinin bir öteki başrol oyuncularından önde gelen Tolga Sarıtaş’ı “Kadir Saruhanlı” karakteri ile izleyeceğiz. Babası Güvenli Saruhanlı ile sorunlu bir ilişkisi bulunan Kadir, dört yıl süresince asla kimsenin kendisini ziyarete gelmemesinden muzdarip.

Baba dizisi 1. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Baba dizisinin Aralık-Ocak 2022’de dizinin tanıtımları yapılmış oldu ve ilk bölümünden fragman paylaşıldı. Youtube kanalı kuruldu ve çeşitli tanıtımlar yapılmış oldu.

Show TV ekranlarında bugünlerde iki dizi yayınlanıyor. Pazartesi günleri Üç Kuruş, Cuma günleri ise Aziz dizisi. Bunların haricindeki hafta içi günleri, şu demek oluyor ki Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde boşluk var.

Çarşamba günü Fox TV’de Kanunsuz Topraklar, ATV’de Müessese Osman dizileri içeriyor. Perşembe günü, Show TV’nin riske atmak istemeyeceği kadar riskli.

“Baba” dizisinin 1. kısmı ile ilgili beklenen tarih verildi. Dizinin 15 Şubat 2022 tarihinde saat 20:00’da Show TV yayınlanacağı açıklandı.

Salı günü hangi diziler var?

Show TV, yeni dizisine gün belirlerken öteki kanallardaki dizilerin gösterim günlerini de göz önünde bulunduruyor. Salı günleri TRT 1’de Masumlar Apartmanı, ATV’de Destan, Fox TV’de Evlilik Hakkında Her Şey dizileri yayınlanıyor.

Güncel Show TV Dizileri

  • Üç Kuruş (Pazartesi)
  • Aziz (Cuma)
  • Güldür Güldür Show (Cumartesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir