Sineklik tutarları, sineklik modelleri ve sineklik ölçüleri yaz mevsimi ulaştığında en oldukca araştırılan mevzular içinde yer alır. Balkonda oturmak, kahve içmek, yiyecek yiyecek ve çeşitli aktivitelerde bulunmak yaz aylarının vazgeçilmezidir. Aşırı sıcak havalardan bunaldığınız süre pencereleri açarak ferahlamak en rahatlatıcı şeylerdendir. Tüm bu keyifli işlerin yanında içeri giren sivrisinekler ve karasinekler hayatınızı kabusa çevirebilir. Karasinekler ve sivrisinekler vızıldayarak her an sizleri rahatsız etmek için peşinizde dolaşır. Sineklik tutarları 2021 güncel tutarları..

Geceleri sizleri uykunuzdan etmelerinin yanında, sabah kalktığınızda pek oldukca yerinizde sinek ısırıklarıyla karşılaşmanız da yaz aylarını kabusa çeviren durumlardandır. Yazları yaşanmış olan en büyük ikilem ise camı açarak sineklerin içeri girmesine izin vermek ya da sinek girmesin diye pencereleri kapatıp sıcaktan fenalaşmaktır. Bu kabusa son verip eski senelerden beri kullanılan sineklikler yardımıyla yazın keyfini çıkarabilirsiniz. Her bütçeye uygun sinekliklere haiz olabilirsiniz. 

 • Sineklik Çeşitleri ve Fiyatları
 • Kapı Sineklik Fiyatları
 • Pencere Sineklik Fiyatları
 • Sineklik Modelleri
 • Menteşeli Sineklik Fiyatları
 • Stor Sineklik Fiyatları
 • Pileli Sineklik Fiyatları 
 • Sürgülü Sineklik Fiyatları
 • Mıknatıslı Sineklik Fiyatları 
 • Cam Sineklik Fiyatları
 • Sineklik Teli Fiyatları
 • Sineklik Çeşitleri ve Fiyatları

  Fazlaca eski dönemlerde bebekleri çeşitli böceklerden, sıtma, sarıhumma benzer biçimde hastalıklardan korunmak amacıyla yatakların kenarlarına tül geriliyordu. Çadır şeklinde gerilen ve ucuz fiyatlarıyla derhal her insanın kullandığı cibinlikler, hızla gelişen teknolojinin gelişmesiyle daha çağıl hale gelmiş ve sineklik adını almıştır. Değişik boyutlarda üretilen sineklik arasından odanız için en uygun olanı seçebilir ve sineklerden uzak bir yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

  Bilhassa karasinek / sivrisineklerden korunmak amacıyla kullanılan sineklikler; uçan, zıplayan, yürüyen her türlü haşerenin eve girmesini de engeller. Haşerelerden korunmak için kimyasal yöntemlere başvurmak istemeyen ya da kimyasal ilaçlara alerjisi olan kişiler için sineklik en uygun seçim olacaktır. Karasinekler, birçok hastalığın taşıyıcısı olarak bilinir. Bilhassa bebekleri bu tür zararı dokunan şeylerden uzak tutmak önemlidir. Kendiniz ve aileniz için en ekonomik çözüm olan sineklikleri taktırdığınız anda yaşadığınız konfordan caymak istemeyeceksiniz. 

  Kapı Sineklik Fiyatları

  Değişik modeller ve renk alternatifleriyle bulunmuş olduğu ortama uyum elde eden sineklikler günlük yaşamı kolaylaştıran eşyalardan biridir. Üstelik daha ergonomik olan yapışkanlı modeller, mıknatıslı modeller, sürgülü vb. modelleri ile tüm dikkatleri toplamıştır. Birçok şahıs, kolay temizliğinden ve kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı mıknatıslı sineklik tutarları ile ilgili araştırma yapar. Seçeceğiniz sineklik modeli yardımıyla yalnızca haşerelerden ve haşereler sonucunda oluşan kaşıntılardan kurtulmuş olmazsınız. Haşerelerden kurtulmanızın yanında evinizin dekorundan ve şıklığından vazgeçmeyerek kaliteli ve rahat günler geçirebilirsiniz. Kapı sineklik tutarları yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

  Pencere Sineklik Fiyatları

  Odanıza / balkonunuza alacağınız sineklik için en uygun modeli tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Sineklik ölçüsü almak oldukça kolaydır. Cam için sineklik yaptırmak istiyorsanız eğer, camlarınızı açarak durağan(durgun) bölümde yer edinen contaların arasının genişlik ve yüksekliğini ölçebilirsiniz. Alacağınız ölçülere ekstradan 8 santimetre ilave ederek istediğiniz ölçüdeki sineklikler için sipariş verebilirsiniz. Pencere sineklik tutarları yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

  Sineklik Fiyatları

  Sineklik Modelleri

  Menteşeli Sineklik Fiyatları

  Günümüzde kullanılan sinekliklere birçok fonksiyonel özellik eklenmiştir. Evlerde / yazlıklarda sevmiş olarak kullanılan sinekliklerin seçiminde dikkat edilmesi gerekir.  Bilhassa açılıp kapanan sineklikler bahçe kapıları ve balkonlar için oldukça kullanışlı seçeneklerdir. Senelerdir en fazla tercih edilen sineklik modelleri içinde yerini alan menteşeli sineklik modelleri tüm PVC markalara uyum sağlayabilecek niteliktedir. Menteşeli sineklikler takılıp çıkarılabilen bir yapıya haizdir. Bu yüzden tak çıkar sineklik / ergonomik sineklik diye de adlandırılabilir. Yazlık bölgelerde bahar ya da yazları kullanılır ve kışa gelindiğinde sökülüp çıkartılır. Bu sayede daha uzun seneler sinekliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Menteşeli sinekliklerin tülleri fiberglas tüldür ve kolay temizlenir. Sinekliğinizi menteşesinden çıkartarak ufak bir bez yardımıyla silebilir, tazyikli su yardımıyla yıkayabilirsiniz. 

  Menteşeli Cam Pencere Sinekliği65 cm135 cm85 ₺Menteşeli Kapı Sinekliği90 cm210 cm210 ₺Menteşeli Sineklik Fiyatları

  Menteşeli Kedi Pencere Sinekliği65 mm135 mm145 ₺Menteşeli Kedi Kapı Sinekliği90 cm210 cm240 ₺Menteşeli Kedi Pencere Sinekliği

  Stor Sineklik Fiyatları

  Stor sineklik modelleri de oldukça tercih edilen modellerdir. Stor sineklikler manyetik ve manuel kilitleme sistemlerine haizdir. Son teknoloji ile tasarlanan stor sineklikler şıklığı pencerelerinize yansıtmayı hedefler.  Stor sinekliklerin üst kısımlarında bir kutu bulunur. Camlarınız kapalı olduğunda daha net bir görünüm görmek isterseniz sinekliğinizi toplayabilir ve kutusuna koyabilirsiniz. Düzgüsel sineklikmodellerinden ziyade stor sineklikler üst kısmındaki kutusu yardımıyla kışın sıkıntılı hava şartlarına karşı da dayanıklı yapıdadır. Uzun ömürlü ve kolay yıpranmayan sinekliklerinizi 4 mevsim kullanmaya devam edebilirsiniz. 

  (STOR SİNEKLİK FİYATLARI EKLENECEKTİR.)

  Pileli Sineklik Fiyatları 

  Pileli ya da piliseli sineklik olarak adlandırılan bu sineklik çeşidi, görünüşü sebebiyle halk içinde akordeon sineklik adını almıştır. Bu sineklikler hoş modelleri ile iş yerlerinizde ve evlerinizde rahatça kullanabilmeniz için özenle tasarlanmıştır. Dünya genelinde en oldukca kullanılan sineklik olma özelliği taşıyan piliseli sinekliklerin kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Çoğu zaman balkon kapılarında kullanılan sineklikler 4 mevsim rahatça kullanılabilir. Oldukça sağlam bir yapıda olan bu sinekliklerin kapı / pencerelerden sökülmesine gerek kalmamıştır. 

  Pileli Pencere Sinekliği (Tek Kanat)80 cm140 cm230 ₺Pileli Pencere Sinekliği (Çift Kanat)140 cm220 cm380 ₺Pileli Pencere Sinekliği (Çift Kanat)140 cm320 cm470 ₺Pileli Kapı Sinekliği (Tek Kanat)90 cm210 cm280 ₺Pileli Kapı Sinekliği (Çift Kanat)150 cm210 cm420 ₺Pileli Kapı Sinekliği (Çift Kanat)200 cm210 cm490 ₺Pileli Kapı Sinekliği (Çift Kanat)250 cm210 cm500 ₺Pileli Sineklik Fiyatları 

  Sürgülü Sineklik Fiyatları

  Sürgülü sineklikler de çok çok fazla tercih edilen modeller içinde yer alır. Bahçe kapılarında rahat bir halde sürgüyle açıldığından popüler modeller arasına girmiştir. Bahçenize oluşturulan kapılarda kullandığınız bu sineklikler yardımıyla kedi, fare benzer biçimde davetsiz misafirlerin evinize girmesini engellemiş olmuş olursunuz. Gri, antrasit, koyu meşe, beyaz vb. birçok renk seçeneğine haiz olan bu sineklikler, evinizin dekorunu tamamlayan parçalardır. 

  Sürgülü Pencere Sinekliği200 cm210 cm750 ₺Sürgülü Sineklik Fiyatları

  Mıknatıslı Sineklik Fiyatları 

  Güvenli bir halde yerinde duran buna karşın temizliği oldukça kolay olan sineklik türüdür. Mıknatıslı sineklikler pencere ve kapı sineklik modelleri içinde oldukça yaygın modellerdir. Kapı ve pencere çerçevesinin her tarafında kuvvetli manyetik contalar vardır.  Bu contalar yardımıyla sağlam bir halde duran sineklikler standart pencereler için oldukça uygundur. İstediğiniz boyutlarda tasarlanması da mümkündür. 

  • 210 x 120 Santimetre Mıknatıslı Kapı Sinekliği Sinek Kovucu Tül Sineklik 39,80 TL
  • 120 x 210 Mıknatıslı Kapı Sinekliği Tülü Balkon Sineklik 99,90 TL

  Sineklik Fiyatları

  Cam Sineklik Fiyatları

  Haşerelerden korunmanın en doğru yöntemi olan sineklikleri taktırarak haşere sorununa en başından tedbir alabilirsiniz. Kalite ve tasarımları mevzusunda oldukça başarı göstermiş olan sineklikler arasından istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Kolay temizlenebilme özellikleri yardımıyla sinekliğin dışarıda olmasının bir önemi kalmayacak ve kir problemi kolaylıkla halledilebilecektir. Alacağınız sinekliğin türüne nazaran takılma şekilleri ve tutarları değişecektir. Balkon kapınız için sineklik yaptıracaksanız hazır kapı sinekliği modellerine göz atabilirsiniz. Daha evvelde taktırdığınız ve bazı problemler yaşadığınız bir sinekliğiniz var ise sineklik aparatları alarak da bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Cam sineklik tutarları bu şekildedir.

  Sineklik Teli Fiyatları

  Sineklik alırken, sineklik tülünün fiberglas yapıda mı alüminyum yapıda mı olduğuna dikkat etmeniz gerekir.  Şundan dolayı sinekliklerde biriken kir ve tozların uzun süre temizlenmemesi sağlığınız için büyük bir tehdit unsurudur. Sineklik temizleme aşamasında bazı sineklikler fırça ile temizlenirken bazı sinekliklerde fırça kullanımı sebebiyle bozulmalar yaşanabiliyor. Sinekliğiniz hakkında tüm detaylara haiz olduktan sonrasında lüzumlu temizlik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sinekliğinizi temizledikten sonrasında kurumasını beklemeniz de tavsiye edilen mevzular arasındadır. 

  Sinek Teli (Fiberglas Araç-gereç)100 cm3.000 cm200 ₺210×280 Renkli Suntalam Gold100 cm2.500 cm120 ₺

  Sineklik tutarları incelenirken her sinekliğin değişik fiyatlar üstünden satışa sunulduğunu düşünerek tercih edeceğiniz modele nazaran bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

  • MDF Fiyatları 2021
  • Sunta Fiyatları 2021

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir